Eglė Straleckaitė vasarų neįsivaizduoja be Tauragės: čia rasite netgi safarį

Eglė Straleckaitė su mama ir jos dukra Vakarė/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-27 08:03
„Visiems sakau – na, baikime verkti dėl tų kelionių, juk labai gera proga pabūti Lietuvoje, kurioje tikrai yra ką pamatyti!“ – šypsosi profesionali šokėja, šokio mokytoja Eglė Straleckaitė. Žinoma moteris nė kiek nesijaudina, kad ši vasara, tikėtina, bus be kelionių į užsienį – mėgaujasi ja Lietuvoje ir jau turi numačiusi keletą įdomių vietų.

Žmonės.lt kalbinta Eglė pasakoja, kad pagrindinės jos vasaros „stotelės“ – tėčio gimtoji Tauragė ir pajūris. Šios dvi vietos visada kelia gražias emocijas, papildo nepamirštamais prisiminimais ir sugrįžti norisi dar ir dar.

Tauragėje dažnai susitinka gausus būrys giminaičių, todėl klegesio bei malonaus šurmulio – netrūksta. Šią vasarą trečiąjį gimtadienį švesiančiai Eglės dukrai Vakarei viešnagės Tauragėje – taip pat įsimintinas ir smagiai valiūkiškas laikas, mat čia susitinka panašaus amžiaus pubroliai, tad kartu vaikai prisigalvoja įvairiausių pramogų.

Eglės Straleckaitės dukra Vakarė Tauragėje/Asmeninio albumo nuotr.
Eglės Straleckaitės dukra Vakarė Tauragėje/Asmeninio albumo nuotr.

Eglė pasakoja, kad Tauragėje išties yra ką veikti, tad nebuvusiems ir nepažinusiems šio krašto rekomenduoja šią vasarą pasinaudoti proga ir jį aplankyti.

Ji pati su šeima išbandė safarį, kurio metu ekskursijos dalyviai vežami visureigiais – smagaus pasivažinėjimo metu turistai supažindinami su lankytinomis Tauragės krašto vietomis.

O štai ieškantys ekstremalių pojūčių ir mėgstantys laipioti po medžius savo jėgas gali išbandyti Taurų nuotykių parko medžių trasose.

E.Straleckaitė pasakoja aplankiusi ir Tauragės piliakalnius, kurių čia – ne vienas, taigi aktyviai nusiteikę turistautojai tikrai turės kur pasivaikščioti bei pasigrožėti nuostabia gamta.

Pakoreguoti vasaros planai

Žinoma šokėja pasakoja, kad karantinas ir jos šeimai šiek tiek sumaišė kortas, – teko kuriam laikui sustabdyti ar nukelti suplanuotus darbus.

„Karantinas viską pakoregavo: nors esu pedagoginio darbo atstovė ir vasaromis turėdavau daug laisvo laiko, susiklosčiusi situacija pakeitė planus, todėl vasarą teks nemažai padirbėti. Dėl to nosies tikrai nenukabinu – jau tikrai užtektinai pailsėjome per karantiną“, – šypteli.

Eglė Straleckaitė/Tomo Janulevičiaus nuotr.
Eglė Straleckaitė/Tomo Janulevičiaus nuotr.

Artimiausiu metu atostogų užsienyje Eglė neplanuoja, tačiau tikina, kad dėl to vasara tikrai nebus prastesnė ar mažiau įdomi.

„Tikiuosi, kad pavyks kokybiškai ir įdomiai pavasaroti Lietuvoje. Mano svajonė – kuo daugiau pakeliauti po Lietuvą, būtent po mažuosius jos miestelius. Parodyti įdomių vietų ir Vakarytei, nes tiek ji, tiek visa mano šeima labai mėgstame gamtą, tad jeigu tik bus progų geriau pažinti Lietuvą, aplankyti įdomias vietas, muziejus – būtinai taip ir padarysime“, – patikina.

Eglei, kaip ir daugumai mažametį vaiką auginančių mamų, dabar itin aktualios tapo vaikams draugiškos vietos – kur dukra turėtų ką veikti ir jai būtų įdomu pagal jos amžių.

Taigi artimiausi Eglės planai – pamatyti vaikų mėgiamą alpakų ūkį, pelėdų parką bei Radailių dinozaurų parką. Eglė šypsosi, kad šios vietos, tikėtina, patiks ne tik jos dukrelei, bet ir jai pačiai.

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama