Eglė Straleckaitė ryžosi išvaizdos pokyčiams: nusirėžė daug metų puoselėtus ilgus plaukus

Eglės Straleckaitės šukuosenos pokyčiai / Asmeninio albumo ir Žmonės.lt/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-08 17:45
Šokėja Eglė Straleckaitė, kuri šiuo metu karjeros aukštumų siekia Amerikoje, ryžosi dar vienai avantiūrai – mergina, kuri ilgus metus buvo ilgaplaukė, išdrįso kardinaliai pakeisti šukuoseną.

Ne vienerius metus E.Straleckaitė puikavosi ilgais šviesiais plaukais, tačiau prieš keletą dienų nusprendė nusirėžti plaukus, todėl dabar jie vos siekia pečius.

Amerikoje gyvenanti šokėja šiems pokyčiams pasiryžo per daug nedvejodama ir dėl savo sprendimo nesigaili.

„Norėjosi atgaivinti plaukučius. Man rekomendavo gerą specialistą, todėl nusprendžiau išdrįsti ir nusirėžti plaukus“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Straleckaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina tikino, kad nejaučia, jog būtų įvykę labai ypatingi pokyčiai – naujoji šukuosena jai patinka, o ir, anot Eglės, jau būtinai reikėjo trumpinti plaukus ir juos atgaivinti.

„Sakydavau, kad kai būsiu kokių 30-ies, nusikirpsiu kare, bet šiek tiek anksčiau išdrįsau – gal kiek ir aplinka skatino, nes ir šokti lengviau, nesirišu plaukų per treniruotes gumyte. Be to, Kalifornijoje visad karšta, todėl dabar daug lengviau ir gaiviau. Tiesą sakant, jaučiuosi super su nauja šukuosena, o jei ir nesijausčiau, tai plaukai tikrai ne tas dalykas, dėl ko reiktų nerimauti, juk ataugs“, – šypsojosi E.Straleckaitė.

Žmonės.lt klausia skaitytojų – kuri šukuosena Eglei Straleckaitei tinka labiau: trumpų ar ilgų plaukų? Dalyvaukite apklausoje!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai