Eglė Straleckaitė ir kitos žinomos moterys meilę gamtai išreiškė netikėtais manikiūrais

Eglė Straleckaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-28 07:02
Moliūgų sriuba su imbieru ir kokosų pienu, naudotos padangos, virtusios stalais, buteliai, atstoję vazas, išskobti ir puodus pakeitę didžiuliai moliūgai, manikiūras ekologine tema, apie meilę gamtai primenantis himnas ir vitamino C tabletes atstojančios aktinidijos – visa tai ir dar daugiau pateikta būriui svečių, Kaune dalyvavusių aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ pristatyme.

Renginio akcentu tapo manikiūro specialisčių iš „Ievos grožio namų“ Virmantės Bašinskienės ir Ingridos Seikauskienės būriui žinomų moterų atlikti manikiūrai.

Pasiduoti netradicinei grožio provokacijai ryžosi dainininkės Natalija Bunkė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Karina Krysko-Skambinė, Vasha, Viktorija Mauručaitė, Ingrida Kazlauskaitė, šių metų gražiausia Lietuvos mergina Agnė Kavaliauskaitė, šokėja Eglė Straleckaitė, aktorė Hana Šumilaitė, dailiojo čiuožimo atstovė, tituluota gražuolė Rūta Gajauskaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

N.Pareigytės-Rukaitienės nagus papuošė ilgalaikis manikiūras, kurio tema „Palikime džiungles ramybėje“. K.Krysko-Skambinės pristatyta improvizacija tema „Apsaugokime jūras“, o E.Straleckaitės – „Mažinkime smogą didmiesčiuose“.

Aktorė H.Šumilaitė išraiškingai demonstravo manikiūrą, skirtą tirpstantiems Arkties ledynams, R.Gajauskaitė ragino rūšiuoti ir perdirbti atliekas, Vasha – branginti mažuosius plotus, V.Mauručaitė – skatinti ekologinių ūkių kūrimą.

„Akcijoje dalyvavusios žinomos moterys leido spręsti, kaip atrodys piešiniai ant jų nagų. Na, stengėmės, kad jie „kalbėtų“ apie žmonijai svarbias aplinkosaugines problemas“, – sakė I.Seikauskienė.

Aplinkosaugos temai skirtus drabužius pristatė ir Padangų importuotojų organizacijos direktorė Danguolė Butkienė, vilkėjusi iš naudotų padangų pagamintą suknelę, o menininkė Rita Kybartienė, pedagogė Lolita Stulginskienė ir mažoji Gerda pasipuošė kūriniais iš vytelių.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Publiką Kauno bare „Jack Pub“ sužavėjo grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko ir „Božolė“ choro atliktas naujas aplinkosaugos himnas, kuris lapkritį skambės Šiauliuose, Kėdainiuose, Kaune ir Klaipėdoje vyksiančio aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncertinio turo metu.

Aplodismentų netrūko ir Aleksandro Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto dekanui docentui daktarui Viktorui Pranckiečiui, svečius vaišinusiam ypatingomis, savo augintomis uogomis – aktinidijomis (nuotraukoje taurėje). Suvalgius pusantros tokios uogos yra visiškai patenkinama vitamino C paros norma.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Renginyje dalyvavo dainininkė Arina, prieš dešimt metų savo fotografijomis nešiukšlinti Europos ėmęs visuomenę raginti fotomenininkas Rolandas Vilkauskas-Pripsas, taip pat verslininkas Gediminas Juodeika, grupės „Andrew Flame“ nariai Andrius ir Marius Grybauskai, verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai, renginių organizatorius Paulius Šiupienius, „Ievos grožio namų“ savininkė Ieva Brukienė, dainininkė Liveta Kazlauskienė, kirpėjas Karolis Murauskas, Kauno kulinarijos studijos „Barbarisinė antis“ savininkas Linas Zienius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Visus, kurie palaiko šią aplinkosauginę kampaniją, organizatoriai kartu su garsiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis, kviečia į 4 didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojamus koncertus, kurių metu skambės gražiausios „Rondo“, choro „Božolė“, Merūno Vitulskio, grupių „Pikaso“, „Pop Ladies“, „69 danguje“ gerai žinomos ir specialiai šiai kampanijai paruoštos dainos.

Kampanijos simboliu tapo poeto Gintaro Patacko parašytu tekstu paremtas muzikinis kūrinys „Aš galvoju“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai