Eglė Straleckaitė dalijasi savo vestuvių video: „Vis dar esame šiek tiek apkvaitę“

Eglės ir Dominyko Domarkų vestuvės
Šaltinis: Žmonės
AA

Už vaikystės meilės Dominyko Domarko (29) neseniai ištekėjusi sportinių šokių šokėja Eglė Straleckaitė-Domarkienė (29) pasidalijo vestuvių video. Prie romantiško įrašo liejosi jausmingi žodžiai.

„Pirmoji mūsų santuokos diena, kai vengdami šurmulio ir didelio dėmesio, tik šeimos narių apsuptyje susituokėme Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. 
 
Buvo nepaprastai gera ir ramu… O vakare, po fotosesijos, jaukiai sėdėdami namų terasoje, mudu kalbėjomės, kad viduje tokia neįtikėtina ramybė, atrodo, kad ne tik lūpos, bet ir plaučiai bei širdys šypsosi“, – socialiniame tinkle pasidalijusi vaizdo įrašu sakė E.Straleckaitė-Domarkienė.
 
Vestuvių video:

Vis dar esame šiek tiek apkvaitę…???? Pirmoji mūsų santuokos diena, kai vengdami šurmulio ir didelio dėmesio, tik šeimos narių apsupti susituokėme Šv. Įgulos bažnyčioje. ???????? Buvo nepaprastai gera ir ramu… O vakare, po fotosesijos, jaukiai sėdėdami namų terasoje mudu kalbėjomės, kad viduje tokia neįtikėtina ramybė, jog atrodo, kad ne tik lūpos, bet ir plaučiai bei širdys šypsosi . ???????????? Komanda, kuri lydėjo mus visos planavimo kelionės ir šventės metu : (renginių organizavimas) WHY NOT? (suknelės ir įvaizdis) INŽI mados namai (vyriška eilutė ir įvaizdis) mados namai leKeckas (pasiruošimas : plaukai, makiažas, nagai, kūno procedūros) lotus.home.eu (gėlės) Eglės gėlių studija (kanklių muzika) Erika Danilovaitė (ir galiausiai, nuostabusis video) Mo.Mo - Filmavimo ir montavimo paslaugos

Posted by Eglė Straleckaitė on Monday, July 19, 2021

Primename, kad Eglės ir Dominyko ceremonijoje, kurioje skambėjo Erikos Danilovaitės kanklėmis atliekamos melodijos, dalyvavo tik patys artimiausi porai žmonės. 

Prie altoriaus mylimą dukrą palydėjo tėtis, atsargos majoras Vitalijus Edvardas Straleckas, o pasitiko ne tik būsimas vyras, bet ir dukrelė Vakarė bei savo parašais įžadų rimtumą patvirtinęs brolis Tadas su žmona Arina.

Iškilmingą dieną pora skyrė sau ir fotosesijai.

„O pokylį surengėme vėliau“, – sakė nuo šiol dviguba pavarde besivadinsianti šokėja. Į iškilmes vienoje gražiausių Lietuvoje vestuvėms skirtų vietų ji su vyru pakvietė net 80 svečių.

Dvi dienas trukusiomis vestuvių linksmybėmis, kaip ir visos šventės planavimu, užsiėmė kūrybinė komanda „Why Not Events“.

„Ir piršliui išmėginimų buvo, ir pamergės puokštę gaudė, ir fantus reikėjo išsipirkti, ir nuotraukų parodą surengėme... Norėjome tokios šventės. Ilgos, linksmos ir gausios. Ji, galima sakyti, užtruko pusę savaitės, nes po vestuvių dar parai likome pasimėgauti nuostabia „Dzūkijos dvaro“ gamta“, – su šypsena kalbėjo Eglė ir Dominykas Domarkai.

Fotogalerija:

Eglės Straleckaitės ir Dominyko Domarko vestuvės (91 nuotr.)
+85
Skaitykite daugiau