Eglė Straleckaitė atšventė savo mergvakarį: „Merginos suorganizavo tikrą kosmosą“

Mergvakario akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šokėja ir choreografė Eglė Straleckaitė (29) neabejoja – jos draugės ją labai gerai pažįsta. Merginų jai suorganizuoto mergvakario ji tikina niekada nepamišianti. Vestuves antrą kartą kelti nusprendusią Eglę draugės nustebino pramogų kupinu savaitgaliu.

„Esu visoms be galo dėkinga. Tai buvo tikras kosmosas! Puikus laikas su draugėmis ir pats geriausias mergvakaris, kokiam tik esu dalyvavusi“, – Žmonės.lt pasakoja Eglė.

Bičiulės  nuo būsimos nuotakos kruopščiai slėpė savo planus, todėl sumąstė kiek pagudrauti. Tuo, kad Eglė būtų savaitgalį neužimta, privalėjo pasirūpinti jos šeima, o kad šventės kaltininkė pati ko nors nesumąstytų, rezervavo pas ją šokių pamoką.

Eglės Straleckaitės mergvakario akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Ir mergvakariams, ir vestuvėms padedu paruošti šokius, tad, sulaukusi tokio prašymo, visai nenustebau. Tik sutartu laiku nuvykusi į studiją radau balioną su užrašu „Tas jausmas, kai ateini į mergvakarį dirbti, o jis – tavo!“. Net nespėjau suvokti to, kas vyksta, kai į patalpą įsiveržė du kaukėti vyrukai, užrišo man akis ir nuvežė pasidaryti Covid-19 testo“, – pasakoja Eglė.

Eglės Straleckaitės mergvakario akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Vėliau ji buvo pristatyta į savo namus. Čia jos laukė vaišės ir makiažu pasirūpinusi draugė visažistė Karolina Kaminskaitė.

Tik pakeliui Eglė suprato važiuojanti į pajūryje išnuomotą vilą.

„Draugės priskynė lauko gėlių, kurias labai mėgstu, išpuošė aplinką, man kambaryje paliko „InŽi“ mados namų sukurtą svajonių suknelę. Buvo nuostabu“, – kalba pašnekovė.

Eglės Straleckaitės mergvakario akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Vakaras tęsėsi Martyno Malakausko įkurtame klube „Tiger room“. Su juo Eglė vieną sezoną yra šokusi televizijos projekte „Šok su manimi“.

„Martynas surengė nepamirštamą programą. Ir jis, ir merginos mane  labai nustebino“, – sako Eglė.

Jai iš šio vakaro liko ir dar vienas prisiminimas – dovanų gauti auksiniai auskarai.

„Pašnekesiai, maudynės baseine, daug juoko – visas norėjosi apkabinti ir ilgai nepaleisti“, – patikina Eglė.

Fotogalerija:

Eglės Straleckaitės mergvakaris (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau