Eglė Straleckaitė – apie darbingą vasarą ir dukros Vakarės auginimą

Eglė Straleckaitė/ Germantės Venskaitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Ši vasara man – kitokia“, – sakė šokėja Eglė Straleckaitė (28), neseniai įsiamžinusi vasariškoje fotosesijoje, kuria pasidalijo ir su Žmonės.lt

Eglę pusę 6 ryto fotografavo mylima fotografė Germantė Venskaitienė. „Kol vasara nepabėgo, nusprendėme įsiamžinti laukuose“, – šypsojosi ji. 

E.Straleckaitė pasakojo, kad ši vasara jai – įtempta. „Labiausiai mane džiugina kontaktas, emocijos. Žmonės ateina su savo energetika, aš jiems perduodu savo ir iš to išeina gražus produktas. Kai prasidėjo karantinas ir ėmiau svarstyti, ar su klientais bendrauti per kompiuterio ekraną – man pasidarė taip liūdna. Aš ne iš tų, kurie mėgsta bendravimą telefonu ar virtualiai, todėl buvau be galo laiminga, kad grįžome prie įprastos tvarkos.

Eglė Straleckaitė/ Germantės Venskaitienės nuotr.

Dirbdama pedagoginį darbą esu pripratusi, kad vasara, daugiau mažiau, man yra laisva ir skirta poilsiui, tačiau šįkart dirbu pilna koja. Kaip bebūtų keista, daug užsakymų gaunu jaunųjų šokių pamokoms, vadinasi, ne visos vestuvės nusikėlė. Kadangi žmonės per karantiną užsisėdėjo namuose, visi išsiilgę kontakto, bendravimo.

Vedame įvairias treniruotes ir moterims, ir vaikams. Mažiukai, 3-4 metukų – patys lojaliausi mano šokių studijos lankytojai. Jie neatostogauja, lanko mano pamokas“, – pasakojo šokėja ir pridėjo, kad džiaugiasi dėl šįmet mus lepinančių gražių orų.

„Manau, šįmet turime puikią vasarą, norisi kuo labiau pasidžiaugti Lietuva. Didelio praradimo dėl to, kad negalime keliauti nejaučiu. Nors keliones labai mėgstu ir tai yra vienas geriausių dalykų gyvenime, bet visada sakydavau, kad keliauti geriausia, kai pas mus subjursta oras, o vasaros metu Lietuva turi viską, ko gali prireikti geram poilsiui“, – teigė Eglė.

Eglė Straleckaitė/ Germantės Venskaitienės nuotr.

Vasara ne tik mėgstamas, bet ir ypatingas E.Straleckaitei laikas. Birželio pabaigoje ji atšventė 28-ąjį gimtadienį. Kalbėdama apie praėjusius metus, žinoma moteris prisipažino, kad kažko išskirti šįmet negali. Visi metai jai – ypatingi.

„Kiekvienais metais vyksta naujovių, todėl išskirti šių metų negalėčiau. Karantinas parodė, kad reikia kuo mažiau planuoti ateitį ir gyventi šia diena“, – tvirtino ji.

Dukrytę Vakarę auginanti mama prisipažino, kad sulaukia daug pagalbos iš artimųjų.

„Dukrai skiriu nemažai laiko, ji būna mano treniruotėse, visur kartu važinėja. Žinoma, negaliu sakyti, kad visą tai man būtų lengva daryti jeigu niekas nepadėtų. Turiu nuostabiausius tėvus, artimuosius, Vakare rūpinasi ir jos tėtis. Man labai svarbu dukrai skirti pakankamai laiko“, – Žmonės.lt šypsojosi E.Stralekcaitė.

Eglės Straleckaitės fotosesija (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau