Eglė Skrolytė su Jonu Elvikiu susilaukė kūdikio – jau išrinko ir vardą

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Gretos Skaraitienės ir Mariaus Žičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

TV laidų vedėja Eglė Skrolytė (40) ir buvęs krepšininkas Jonas Elvikis (38) sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė dukra, praneša Žmonės.lt.

Žmonės.lt žiniomis, laiminga pora naujagimę pavadino Upe. 

Eglės ir Jono keliai susikirto pasitinkant 2015-uosius. Pora slapta savo meilę įteisino 2019-aisiais, praėjus ketveriems metams po pažinties. Tuoktuvių ceremonijoje dalyvavo tik patys artimiausi.

Gimęs kūdikis – pirmasis bendras Eglės ir Jono vaikas. Iš ankstesnių santykių su Juozu Liesiu moteris jau augina dvi atžalas – dukrą Meilę ir sūnų Rojų.

Jonas taip pat buvo vedęs. Tiesa, vaikų iš pirmosios santuokos jis neturi.

„Vaikai man pačiam padėjo suaugti. Po skyrybų gyvenau vienas, o paskui atsirado ne tik mylimas žmogus, bet ir jiedu, reikėjo išmokti viskuo dalytis. Jei būtų formulė, pagal kurią visi galėtume laimingai gyventi, nebūtų įdomu. Dabar mes visi kasdien ko nors mokomės ir stengiamės“, – apie pažintį su Eglės vaikais ir naują gyvenimo etapą yra sakęs Jonas.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinia, jog pora greit susilauks kūdikio, pasklido po to, kai pati E.Skrolytė savo džiaugsmu pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Kaip stipriai gali mylėti tą, kurio dar nė nematei? Taip tave, mažiuk, kuris šiuo metu sveri vos 90 g. Tave, nors pirmasis susitikimas su tavimi suplanuotas dar už gerų pusės metų. Ir tada – mes tiksliai žinom – bus daug laimės ašarų, dar daugiau bučinių“, – jausmingai apie vaikelio laukimą tada rašė Eglė.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau