Eglė Skrolytė ir buvęs krepšininkas Jonas Elvikis laukia šeimos pagausėjimo

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2019-ųjų vasarą slaptoje ceremonijoje žiedus sumainę TV laidų vedėja Eglė Skrolytė (40) ir buvęs krepšininkas Jonas Elvikis (38) gyvena džiugiu laukimu – pora po pusmečio sulauks šeimos pagausėjimo.

Apie džiugas permainas šeimoje Eglė pranešė savo paskyrose socialiniuose tinkluose.

„Kaip stipriai gali mylėti tą, kurio dar nė nematei? Taip tave, mažiuk, kuris šiuo metu sveri vos 90 g. Tave, nors pirmasis susitikimas su tavimi suplanuotas dar už gerų pusės metų. Ir tada – mes tiksliai žinom – bus daug laimės ašarų, dar daugiau bučinių“, – jausmingai apie vaikelio laukimą rašė Eglė.

Kūdikis bus trečioji Eglės atžala. Du vaikus ji augina iš ankstesnės santuokos su Juozu Liesiu.

Žmonės.lt primena, kad pernai metų liepos pabaigoje tuoktis planavusi pora Vilniaus santuokų rūmuose nepasirodė ir šventę perkelė į slaptą vietą.

Eglės ir Jono keliai susikirto pasitinkant 2015-uosius, po to, kaip žurnalui „Žmonės“ prieš keletą metų sakė Eglė, buvo gražus ir ilgas kavos gėrimo laikotarpis, nors jau iškart po pažinties vakaro moteris pagalvojo, jog su šiuo žmogumi neprasilenks.

„Vakarėlyje buvo daug visokiausių žmonių. Ji spinduliavo tokia gera, šilta energija, turėjo kažkokią paslaptį. Užtat priėjau ir tiesiai šviesiai pasakiau: „Labas.“ Nuo jos sklido toks jaukus laisvumas, paprastumas, tai ir patraukė. Vėliau atsiminiau, kad kažką apie ją skaičiau, mačiau“, – apie pažintį su Egle yra pasakojęs Jonas.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Eglė ir Jonas jau buvo kartą sukūrę šeimas. E.Skrolytė anksčiau buvo ištekėjusi už Juozo Liesio, o Jonas taip pat buvo vedęs. Tiesa, vaikų iš pirmosios santuokos Jonas neturi, o Eglė kartu su J. Liesiu augina dvi atžalas – dukrą Meilę ir sūnų Rojų.

„Vaikai man pačiam padėjo suaugti. Po skyrybų gyvenau vienas, o paskui atsirado ne tik mylimas žmogus, bet ir jiedu, reikėjo išmokti viskuo dalytis. Jei būtų formulė, pagal kurią visi galėtume laimingai gyventi, nebūtų įdomu. Dabar mes visi kasdien ko nors mokomės ir stengiamės“, – apie pažintį su Eglės vaikais ir naują gyvenimo etapą yra sakęs Jonas.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau