Eglė Jurgaitytė su mama Loreta – kaip draugės: „Mama perduoda tik tai, kas geriausia“

Dainininkė Eglė Jurgaitytė ir jos mama Loreta Jurgaitienė / „Eucerin“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Gražus mamos ir dukros santykis – didelė vertybė. Dainininkė Eglė Jurgaitytė (24) ir jos mama Loreta Jurgaitienė (59) džiaugiasi itin tvirtu tarpusavio ryšiu, o mamos perteikiamą patirtį įvairiais klausimais Eglė priima kaip neįkainojamą dovaną. Vis dėlto, juokiasi ji, būta ir maištavimo, tačiau šiandien jauna moteris neabejoja – mama dukrai visada nori perduoti tik tai, kas geriausia.

„Su mama sutariame puikiai, nors, žinoma, paauglystės laikais būdavo ir nesutarimų, ypač veido odos priežiūros klausimais: ji būdavo griežta, o aš – gana atsipalaidavusi. Dėl nuovargio ar patingėjimo nenorėdavau nusivalyti makiažo ir tiesiog griūdavau miegoti taip, kaip grįžau. Tačiau kambaryje būdavo uždegama šviesa, išblaškomi visi miegai ir liepiama eiti į vonios kambarį paruošti veido odos nakčiai: nusivalyti makiažo ir pasitepti veido kremu – tik tada galėdavau ramiai gulti miegoti.

Tuo metu pykdavau, tačiau dabar už tai sakau didžiausią ačiū: kad ir kur būčiau, kad ir kiek valandų rodytų laikrodis, labai aiškiai žinau, jog prieš padedant galvą ant pagalvės pirmiausia turiu švariai nuvalyti veidą ir pasitepti kremu“, – pasakoja Eglė.

Dainininkė Eglė Jurgaitytė ir jos mama Loreta Jurgaitienė / „Eucerin“ nuotr.

„Džiaugiuosi įskiepytomis pamokomis, nes tik dabar suprantu, kaip svarbu mylėti, saugoti savo veido odą ir tinkamai ja rūpintis. Matydama, kaip puikiai atrodo mano mama, ir aš noriu taip atrodyti: kiekvieną jos žodį įsidėjau į galvą ir labai vertinu“, – priduria mergina, kurios šeimoje „Eucerin“ kosmetika dalijasi net trijų kartų moterys: Eglės mama, močiutė ir ji pati.

Link 25 metų jau galime pastebėti pirmuosius odos senėjimo požymius. Ji tampa šiek tiek sausesnė, papilkėjusi, dažnai šerpetojanti, paakiuose išryškėja pirmosios raukšlelės. 

„Pasirodo, mano santykis su „Eucerin“ prasidėjo kūdikystėje, nes pirmosios priemonės, kuriomis mama mane tepė, buvo būtent „Eucerin“. Mano veido oda yra gan sausa, nesvarbu, žiema ar vasara, todėl labai džiaugiuosi „Eucerin Hyaluron-Filler“ linija, kuri skirta pripildyti odą trūkstama drėgme. O ypač žinant, kad kaip tik dėl odos sausumo gali atsirasti pirmosios raukšlelės, ši linija puikiai tinka su tuo kovoti, kas po truputį darosi aktualu ir mano amžiuje“, – pasakoja Eglė.

Dainininkė Eglė Jurgaitytė ir jos mama Loreta Jurgaitienė / „Eucerin“ nuotr.

Loreta Jurgaitienė antrina dukrai, kad „Eucerin Hyaluron-Filler“ linijos kosmetika yra itin geros sudėties, puikiai drėkina odą, o jos gražios odos paslaptis – būtent tinkamas drėkinimas. Šia kosmetika ji pasidalijo ir su savo mama, tad močiutė taip pat įsigijo visą liniją ir yra labai patenkinta.

„Tiek mama, tiek aš itin vertiname „Eucerin“ kosmetiką, nes atsikėlus po nakties nebėra veido tempimo pojūčio, tik malonus jausmas lyg ką tik pasitepus kremu. Kadangi mama labai atsakingai žiūri į tai, ką naudoja, ir yra išbandžiusi tikrai nemažai veido odai skirtų produktų, „Eucerin“ priemonės – neabejotinai vienos jos mėgstamiausių.“

Apie pagrindinius odos senėjimo veiksnius ir požymius bei atnaujintos „Eucerin Hyaluron-Filler“ linijos ypatybes pasakoja gydytoja Valentina Rimkienė.

Gydytoja Valentina Rimkienė

„Odos senėjimas – natūralus procesas, kurį lemia prarastas odos gebėjimas kovoti su oksidaciniu stresu, taip pat lėtėjanti kolageno ir elastino sintezė odoje, greitėjantis odos skilimas. Pirmieji odos senėjimo procesai prasideda apie 25-us gyvenimo metus, o požymių galime vizualiai pamatyti maždaug 30-ais gyvenimo metais.

Tai, jog oda pamažu sensta, galime pastebėti atsiradus jos sausumui, ryškėjant hiperpigmentinėms dėmėms, odai prarandant skaistumą, taip pat įgaunant pilkšvą atspalvį (atsirandant mikrocirkuliacijos sutrikimams odoje). Senėjimo procesų veikiamoje odoje sulėtėja ne tik hialurono gamyba, bet ir jo skaidymas, todėl oda praranda putlumą, veide atsiranda smulkių raukšlių.

„Eucerin Hyaluron-Filler“ dieninis, naktinis ir paakių kremai bei koncentratas. Kosmetikos priemonės / Projekto partnerio nuotr.

Atnaujintos „Eucerin Hyaluron-Filler“ priemonės yra papildytos enoksolonu – komponentu, apsaugančiu pačios odos hialuroną ir sulėtinančiu hialurono irimo greitį daugiau nei 50 procentų. Ši nauja sudedamoji dalis užtikrina dar didesnį „Eucerin Hyaluron-Filler“ priemonių veiksmingumą.

Mamos patarimas nusivalyti makiažą prieš miegą yra auksinis, nes per dieną susikaupę nešvarumai kartu su likusiu makiažu labai teršia poras, trukdo normaliems odos regeneraciniams procesams. Ilgainiui oda labiau sausėja, greitėja jos senėjimas.

Odos drėkinimas – geriausia jos senėjimo prevencija. Džiugu, kad vyresnės šeimos moterys ne tik dalijasi patarimais apie odos priežiūrą, jie ilgainiui virsta aukso vertės įpročiais, bet ir veiksmais įrodo, kaip teisingas odos puoselėjimas nuo jaunystės lemia odos sveikatą ir grožį vyresniame amžiuje.“

Skaitykite daugiau