Eglė Jakštytė suspindėjo intriguojančioje fotosesijoje

Eglė Jakštytė / V. Gorbačevos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žavioji dainininkė Eglė Jakštytė šiuo metu gyvena maloniomis permainomis. Po atostogų saulėtoje Turkijoje ji su mylimuoju apsigyveno Klaipėdoje ir keičia ir savo kaip atlikėjos įvaizdį. Visai netrukus Eglė savo gerbėjams pristatys naują dainą ir jai sukurtą muzikinį klipą.

Besidžiaugianti gyvenimo ir muzikinės karjeros permainomis, E. Jakštytė dar spėjo įsiamžinti ir išskirtinėje papuošalų fotosesijoje. Drauge su žinoma vizažiste Ana Procenko ji pristatė garsios autorės Kristinos Abraitienės, prekės ženklo „K Art“ įkūrėjos, naująją papuošalų kolekciją.

„Šiuos papuošalus atradau prieš kelis metus ir dar lig šiol nesiliauju jais žavėtis. Itin talentingos kūrėjos Kristinos papuošalais su malonumu puošiuosi tiek per asmenines šventes, tiek scenoje, ar, kai esu kviečiama į prabangius renginius“, – po fotosesijos teigė E. Jakštytė. Žinoma mergina sakė mėgstanti išskirtinio dizaino aksesuarus, su kuriais nelieka nepastebėta. „Kristinos papuošalai yra būtent tokie. Kasdieniame gyvenime masyvių aksesuarų nesu linkusi nešioti, bet jei reikia ruoštis ypatingai progai, tuomet renkuosi ekstravagantiškesnio stiliaus papuošalus, – prisipažino atlikėja. – Neįsivaizduoju nei vieno prabangaus vakarėlio be išskirtinai atrodančių auskarų ar „Swarovski“ kristalais puoštos apyrankės“.

Eglė Jakštytė / V. Gorbačevos nuotr.

Papuošalų kūrėja K. Abraitienė kuria daugiau nei trejus metus. Kūrėja išgarsėjo posakiu, kad ypatingos moterys puošiasi ir be progos. „Kiekviena pasipuošusi moteris jaučiasi ypatinga ir išskirtinė, o tai suteikia jai didžiulio pasitikėjimo savimi“, – sako K. Abraitienė, kuriai norisi, kad moterys jaustųsi prabangiai, tarsi tikros karalienės. Naujojoje aksesuarų kolekcijoje gausu „Swarovski“ kristalų, cirkonio akmens detalių.

Fotosesija, kurioje dalyvavo ir E. Jakštytė, pavadinta labai paprastai ir aiškiai – „Moterų silpnybės gražiems daiktams“. Ekstravagantiška fotosesija vyko visai neseniai sostinėje įkurtoje fotostudijoje „7 Walls studio“: modelius įamžino neretai Anglijoje dirbanti fotografė Vera Gorbačeva. Makiažą kūrė Indrė Ramanauskė ir A. Procenko.

Ana Procenko / V. Gorbačevos nuotr.

„Mane įkvepia mados pasaulis, o taip pat klientės, kurios žavisi mano kūryba, ir kurias norisi vis nustebinti naujais, išskirtiniais papuošalais. Kuriu tokiai moteriai, kuri žino savo vertę, dievina ekstravagantiškus papuošalus bei nori atrodyti prabangiai“, – teigė kūrėja.

K. Abraitienė savo kūryba jau spėjo pelnyti ir žinomų žmonių simpatijas. Ne tik naujausioje fotosesijoje dalyvavusios – dainininkė E.Jakštytė bei visažistė A. Procenko, bet ir „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, iliuzionistas Mantas Wizartd, grupės „Queens of Roses“ narės, atlikėja Liepa Norkevičienė, makiažo meistrė Neringa Čukinienė, modelis ir rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė mielai puošiasi „K Art“ papuošalais.

Eglė Jakštytė ir Ana Procenko įsiamžino provokuojančioje fotosesijoje (5 nuotr.)
V. Gorbačevos nuotr.
+2
Skaitykite daugiau