Eglė Jakštytė pasiryžo krūtinės korekcijai: „Apie tai galvojau nuo 21-erių“

Eglė Jakštytė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Eglė Jakštytė (29) dažnai giriama dėl išskirtinių veido bruožų ir dailios figūros. Vis dėlto net ir ji yra kritiška savo išvaizdai. Atlikėja nuo jaunų dienų išgyvena dėl asimetriškos, nedidelės krūtinės, todėl ji ryžosi krūtų korekcijai riebalais.

„Neturiu jokių baimių ir abejonių dėl savo pasirinkimo. Apie tai galvojau jau seniai“, – pranešime spaudai paaiškina E.Jakštytė.

Trikdė krūtinės forma ir dydis

„Aš, kaip ir dauguma moterų, žvelgdama į atvaizdą veidrodyje vertindavau save kritiškai: vis pagalvodavau, kad noriu didesnės krūtinės, tačiau nenorėjau jos didinti implantais. Kita problema, kad mano krūtinė yra asimetriška. Kai pradėjau garsiai apie tai kalbėti, sužinojau, kad asimetrija būdinga ir kitoms moterims. Vienoms tai užkliūna, kitoms ne, o mane tai labai trikdė, visuomet atkreipdavau į tai dėmesį. Dėl to ir pradėjau domėtis krūtinės korekcija“, – pasakoja E.Jakštytė.

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.

29-erių moteriai krūtinės korekcija bus atlikta panaudojus jos pačios riebalus. Nedidelė dalis jų bus nusiurbta iš pilvo, juosmens zonos, taip pat šlaunų ir perkelta į krūtinę. Tokiu būdu krūtys taps pilnesnės ir vienodo dydžio.

„Man kartais norisi vilkėti drabužį be liemenėlės ir nesivarginti, ar matosi, kad krūtys nevienodos. Be to, labai norėčiau dėvėti plono audinio liemenėles. Iki šiol maniau, kad tokios man netinka, tad net po sportine liemenėle dar segėdavau liemenėlę su pakietinimu. Apskritai anksčiau mano visos liemenėlės buvo tik pakietintos ir pakeliančios krūtinę – tos, kurios sukuria gražų vaizdą, tačiau nėra patogios. Tad po šios operacijos tikiuosi laisvės ir nebesukti galvos dėl tokių, rodos, elementarių dalykų“, – teigia E.Jakštytė.

Padailins ir kūno linijas

E.Jakštytė dėl krūtinės korekcijos yra konsultavusis nekart, o pirmąkart dėl to kreipėsi būdama dvidešimt vienerių. Vis tik tuomet atlikėja turėjo abejonių.

„Pastebėjau, kad itin svarbu išsirinkti gydytoją, kurio vizijos sutaptų su tavosiomis, su kuriuo rastum bendrą kalbą. Todėl džiaugiuosi, jog atradau gydytoją Gediminą Samulėną. Mano manymu, tokioms operacijoms žmogus turi pribręsti ir būti užtikrintas dėl savo pasirinkimo. Be to, labai svarbu suvokti savo kūną, atskirti norus bei galimybes“, – argumentuoja E.Jakštytė.

Dainininkė priduria, kad ši kombinuota procedūra kartu bus ir proga šiek tiek padailinti kūno linijas, nes po dviejų šiemet Japonijoje praleistų mėnesių moteris grįžo priaugusi keletą kilogramų. Pastarųjų atsikratyti nėra paprasta, todėl E. Jakštytė džiaugiasi, kad šiek tiek riebalų bus nusiurbta nuo problemiškesnių kūno zonų.

Eglė Jakštytė / LNK nuotr.

Krūtų asimetrija – dažnas reiškinys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo G.Samulėno teigimu, riebalų persodinimas į krūtis yra natūraliausias būdas koreguoti krūtinei: „Krūtinės korekcijos būdų yra keletas, iš kurių populiariausias – implantai. Vis tik tai svetimkūnis, o Eglei natūralumas buvo svarbus. Tad jai bus atlikta subtili plastinė chirurgija, po kurios krūtinė taps dailesnė, tačiau pokyčiai nebus labai ryškūs.“

Kaip pranešime spaudai paaiškina G.Samulėnas, moterų krūtų asimetrija yra įprastas reiškinys, o tai, kaip į tai reaguojama, priklauso nuo aplinkos komentarų, pačios moters savijautos ir to, kiek problema yra pastebima.

„Nedidelis krūtų nevienodumas pasitaiko daugumai, tačiau kas ketvirta moteris turi aiškiai matomą asimetriją, kuri dar labiau išryškėja po gimdymo ir maitinimo krūtimi“, – sako gydytojas. Chirurginiu požiūriu ši kombinuota procedūra laikoma vidutinio sudėtingumo, o galutinį rezultatą E.Jakštytė išvys maždaug po dviejų mėnesių, rašoma pranešime spaudai.

„Yra pramogų pasaulio moterų, kurios prisipažino, kad didinosi krūtinę implantais. Vis dėlto norėčiau, kad merginos žinotų ir apie kitą krūtinės korekcijos alternatyvą iš žmogaus, kuris turės tokią patirtį. Galbūt tai padės moterims apsispręsti, jeigu joms kyla klausimų, dvejonių ar jei baiminamasi sulaukti aplinkinių kritikos“, – atviravo atlikėja E.Jakštytė.

Eglė Jakštytė (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau