Eglė Jakštytė pasidalijo draugus sužavėjusia nuotrauka: su vestuvine suknele ji atrodo pritrenkiančiai

Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Egzotiškų bruožų dainininkė Eglė Jakštytė pasidalijo nuotrauka, kuri sužavėjo šimtus jos gerbėjų socialiniame tinkle. Gražuolė pasimatavo nėriniais puoštą vestuvinę suknelę, su kuria atrodė tarsi iš pasakos nužengusi  nuotaka. Eglė jau kurį laiką puoselėja šiltus jausmus verslininkui iš Klaipėdos Simui Budriui, tad gali būti, kad ilgai lauktoji diena jau ne už kalnų.

Šį kartą Eglė prasitarė, kad daug dėmesio sulaukusi nuotakos suknelė buvo pasimatuota vestuvinių suknelių fotosesijos metu. Moteris matavosi drabužėlį iš populiaraus vestuvinių suknelių salono, esančio Vilniuje.

Nėriniais puoštas, išskirtinio kirpimo drabužis ant Eglės kūno gulė taip puikiai, kad jos draugės neteko žado. Vienas bičiulis net puolė sveikinti Eglės su pagaliau išaušusia laiminga diena, tačiau mergina linksmai atšovė, kad sveikinti dar ne laikas.

Neseniai E. Jakštytė grįžo iš JAV, kur atostogavo su savo širdies draugu Simu Budriu. Pora šiltus jausmus puoselėja jau beveik metus.

„Man jis labai patiko, aš jam irgi labai iškart patikau. Jam nereikėjo labai daug dėl manęs kariauti. Manau, taip jau būna... Kad aplanko tas jausmas, kai supranti, jog šis žmogus – tavo. Aš taip ir supratau ir, manau, tokiu jausmu reikia vadovautis“, – Žmonės.lt yra sakius E.Jakštytė.

Kol kas apie vestuves nei Eglė, nei Simas dar nekalba, tačiau panašu, jog artimieji ir draugai tos dienos labai laukia.

Eglės Jakštytės ir Simo Budrio atostogos JAV (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau