Eglė Jakštytė kasmet laikosi kalėdinės šeimos tradicijos: „Eglę turi puošti Eglė“

Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-22 11:47
„Kalėdos man, kaip ir daugeliui, – ypatingas laikotarpis. Juk tai svarbiausios šventės metuose“, – sako dainininkė Eglė Jakštytė. Įprastai kalėdinę stebuklų dvasią ji ima jausti likus savaitei pačių švenčių, tačiau šiemet ji šiomis nuotaikomis pradėjo gyventi gerokai anksčiau.

Eglės namuose jau nuo pat pirmų gruodžio dienų stovi Kalėdų eglė. Ją šiemet atlikėja puošė kartu su mylimuoju Simu. Galbūt todėl pačios šventės jai šiemet dar ypatingesnės.

„Stengiamės kuo daugiau laiko praleisti kartu. Tiesa, kartu dar negyvename, taip greitai niekas nevyksta, bet eglutę puošti su mylimu žmogumi labai smagu“, – 15min sakė Eglė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Namuose ji įprastai puošia gyvą eglę, esą niekas neatstos spyglių kvapo, o jis asocijuojasi būtent su Kalėdomis. „Labai smagu turėti gyvą eglutę, dirbtinę esu puošusi tik kartą“, – sakė ji.

Eglės eglė šiemet nušvito klasikinėmis raudona ir auksine spalvomis. „Norėjau jaukumo. Visuomet šiek tiek atnaujinu žaisliukus, vis koks naujas atsiranda. Kasmet juk tikrai nepirkčiau naujų girliandų, na, nebent jau visai atsibostų. Kuo daugiau kalėdinių kojinių, šviečiančių lempučių – tuo gražiau“, – sako Eglė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkė sako jau laukianti Kūčių, Kalėdų, tuomet su šeima susės prie bendro stalo. O jo ji neįsivaizduoja be kepto mamos karpio. „Tai tiesiog būtinas patiekalas ant mūsų stalo“, – šypteli ji.

Dar viena būtina šventės sąlyga – dovanomis keistis tik per Kalėdas, o ne Kūčių vakarą. Eglė sako nesuprantanti, kodėl kai kurie laužo nusistovėjusias tradicijas ir skuba sveikinti vieni kitus dar neišaušus Kalėdų rytui.

„Mes tėvų namuose ir pačią eglę tik per Kūčias puošiame, norisi kažkaip išsaugoti tas Kalėdų tradicijas. Ir dar turime vieną – eglę namuose visuomet puošia Eglė, aš“, – juokėsi ji.

Dar prieš porą savaičių Eglė su mylimuoju Simu žiemišką orą Lietuvoje kelioms dienoms iškeitė į saulėtą Egiptą. Pora mėgavosi pirmomis atostogomis drauge. Daugiau poros atostogų įspūdžių – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Kalėdų eglę papuošusi Natalija Bunkė sau linki vidinės ramybės: „Antroji pusė nebūtinai atneša laimę“

Jurga Anusauskienė jau 10 metų namuose kuria kalėdinį miestelį: „Švenčių prasmė – buvimas kartu“

Ugnė Galadauskaitė šventiškai pasipuošė namus: „Ne nuodėmė eglutę turėti nors ir visus metus“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai