Eglė Jakštytė karštą naktinio klubo gimtadienį šventė su mylimuoju Simu Budriu

Eglė Jakštytė ir Simas Budrys / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-22 10:30
Sekmadienio naktį lotyniškus ritmus sostinėje diktuojantis naktinis klubas „Pabo Latino“ atšventė 13-ąjį gimtadienį. Trankioje fiestoje pasilinksminti atskubėjo ir dainininkė Eglė Jakštytė (25), vakarėlyje pasirodžiusi su savo mylimuoju, verslininku iš Klaipėdos Simu Budriu.

13-ąjį gimtadienį „Pabo latino“ atšventė sekmadienio naktį. Šio klubo gimtadieniai nuolat privilioja gausų garsenybių būrį, ne išimtis – ir pastaroji šventė.

Vakaro metu svečiai linksminosi klausydami Jurgio Didžiulio gyvo garso koncerto.

Plačia šypsena veide vakaro metu išsiskyrė E.Jakštytė. Naktiniame klube ji linksminosi su savo vaikinu S.Budriu – pora įsimylėjo pernai rudenį.

„Naktiniuose klubuose dažniausiai lankausi tada, kai pati juose koncertuoju. Kitu atveju ten atsirandu tikrai retai. Bet, pavyzdžiui, pernai tikrai dažnai apsilankydavau. Na, yra sakoma, kad tokiose vietose dažniau lankaisi jei neturi draugo“, – šypsodamasi 15min sakė E.Jakštytė.

Kodėl laisvalaikiu klubuose E.Jakštytę sutikti neįprasta? Nejau vaikinas pasilinksminti neišleidžia?

„Man tiesiog nesinori. Pas mus nėra tokių dalykų, kad kažkas kažko neleistų... Tikrai manau, kad pusė žmonių į klubus eina tam, kad susirastų antrą pusę. Arba nori gerai praleisti laiką su draugais. Bet dabar savo laiką pati noriu skirti ramesniems dalykams“, – sakė dainininkė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kuo tada ji ir Simas drauge užsiima, kaip savo laisvą laiką leisti mėgsta? „Kažkur keliaujame, kažką veikiame. Ieškome daugiau prasmingo būdo praleisti laiką. Manau, tas naktinis gyvenimas nėra labai superinis. Yra tų žmonių, kurie savaitgalį eina į klubus, bet ne mes. Aišku, jei klube vyksta įdomus, neeilinis renginys, tai aišku, norisi ateiti“, – tikino.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Visai kitas reikalas, jei naktiniame klube E.Jakštytė kviečiama koncertuoti: „Daugiausiai ir koncertuoju naktiniuose klubuose. Džiaugiuosi, kad mano programa ten laukiama. Aš mėgstu koncertuoti klubuose – ta atmosfera tokia linksma.“

Ar S.Budrys mylimosios koncertuose apsilanko? „Į visus koncertus jis tikrai nevažiuoja, bet jei koncertuoju Klaipėdoje, tikrai ateina paklausyti. Pastaruoju metu Klaipėdos pusėje daug koncertuoju. Dėl to džiaugiuosi, nes galime suderinti viską“, – sakė Eglė.

Iš tiesų, Eglė ir Simas draugauja per atstumą. Ji – Vilniuje, jis – uostamiestyje... Kaip jiems pavyksta puoselėti santykius?

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Dabar trankomės tarp Vilniaus ir Klaipėdos. Dabar jis atvažiavo, po to aš važiuosiu... Kas savaitgalį kiek tik įmanoma taip važinėjame. Bet buvo visko. Sausio pradžioje, pavyzdžiui, buvo sunku susiderinti – beveik visą laiką praleidau studijoje, buvo labai daug darbo. Tada nesimatėme ilgiau nei savaitę, ir buvo išbandymas. Dabar stengiamės, kad tokių nesimatymų būtų kuo mažiau“, – sakė E.Jakštytė.

Tai kuris iš jų galų gale pasiryš kraustytis? „Šis klausimas dabar „kabo ore“. Aš labai daug reikalų turiu Vilniuje. Čia ir ofisas, įrašų studija, visa mano veikla... Aišku, kai koncertuoju, tai visur nuvažiuoju. Nežinau. Dabar atrodo, kad kai labai nori, viską gali suderinti“, – sakė E.Jakštytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Siautulingame „Pabo Latino“ gimtadienyje šėlo garsenybių pulkas, tarp jų – ir Natalija Bunkė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai