Eglė Jackaitė. Sūnūs žino daugiausia mamos paslapčių

Spektaklis kūdikiams – „Mažasis mocartas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 12:01
Jie senokai nebegyvena po vienu stogu. Nuo tada, kai Jokūbas (23) septyniolikos baigė mokyklą, įstojo į aktorinį, tada metė ir keliavo po pasaulį, kol pasiryžo studijuoti režisūrą. Dabar grįžta namo tik per šventes ir atostogas. Tačiau savo mamą aktorę Eglę JACKAITĘ (44) jis vadina nuostabiausia mama, o Eglė neabejoja, kad vieną dieną vaidins jo režisuotame spektaklyje ir tai bus geriausias jos vaidmuo: juk kas kitas ją pažįsta geriau nei sūnus?

Eglės seniai neglumina aplinkinių nuostaba sužinojus, kad tas gražus jaunuolis šalia jos – ne draugas, o sūnus. Nors, prisipažįsta, kartais iš šalies pasižiūrėjusi į Jokūbą ir pati nustemba, kad čia jos vaikas. Toks suaugęs, brandus... „Su Jokūbu esame tarsi lygūs. Žinoma, visuomet būsime mama ir sūnus, bet kartu – ir artimi draugai“, – sako Eglė.

Jai įstrigo vienas momentas iš jųdviejų kelionės į Indiją. „Laukėme eilėje prie maisto, ir aš – kaip visuomet – žvalgausi, kad tik artimiausiam viskas būtų gerai. „Ateik, stok“, – užleidžiu prieš save Jokūbą, o jis sako: „Mama, tik po tavęs.“ Atsigręžiu – ir staiga pamatau ne vaiką, o suaugusį vyrą, kuris nebeleidžia juo rūpintis, o pats rūpinasi manimi. Buvo toks keistas jausmas...“

Nors neturėjo dviejų tėvų po vienu stogu ir vaikystėje tekdavo nemažai laiko praleisti vienam, bet, prisimena Jokūbas, kai grįždavo mama, namie būdavo labai gera atmosfera. „Ji – pati nuostabiausia mama, kokia tik gali būti: jos meilė – visapusiška, spalvota, didelė, kartais net per didelė...“ – patikina.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 41

Šios savaitės „Žmonėse" - interviu su tarptautiniu bestseleriu tapusios knygos „Tarp pilkų debesų", perkeltos į kino ekranus, autore Rūta Šepetys, jautri rašytojos Gabijos Vitkevičiūtės išpažintis apie alkoholio atimtą mamą ir siekį padėti tokio likimo moterims, vingiuotas advokato Vaido Mackonio kelias į sėkmę, Naglio Šulijos įspūdžiai iš Pamyro kalnų, Jolantos Svirnelytės iš kelionių parsivežti receptai ir daug kitų įdomių publikacijų.

Naujausi straipsniai