Eglė Jackaitė kviečia išgirsti visą tiesą apie santuokos išbandymus ir ištikimybę

Eglė Jackaitė / Jevgenija Žuk nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-09 13:51
Po ilgos pertraukos spektaklis „Santuoka be įsipareigojimų“ sugrįžta į Vilnių. Du pagrindiniai jo aktoriai – Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas džiaugiasi galėdami pasidalyti istorija apie santuokos išbandymus bei papasakoti visą tiesą apie ištikimybę.

Spektaklis „Santuoka be įsipareigojimų” – Nobelio premijos laureato Dario Fo dovana savo žmonai, aktorei Franka Rame. Kartu jie sukūrė pjesę, nagrinėjančią vienos nelaimingos šeimos istoriją. Kadaise Levas Tolstojus yra sakęs, kad visos laimingos šeimos laimingos vienodai, o visos nelaimingos šeimos nelaimingos savaip.

Eglės Jackaitės teigimu, spektaklis apie laimingą šeimą būtų nuobodus, o apie nelaimingą – įdomus ir intriguojantis.

Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas / Ilja Sivakov nuotr.
Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas / Ilja Sivakov nuotr.

„Santuokoje be įsipareigojimų“ – vaizduojama situacija, kai nemažai metų porai pragyvenus santuokoje, išleidus vaikus į pasaulį, namuose sutuoktiniams tampa nuobodu. Taigi, vyras (aktorius Ramūnas Šimukauskas) pasiūlo žmonai gyventi „atviroje santuokoje” arba „santuokoje be įsipareigojimų”, kuomet pora gali turėti ir kitų meilės romanų. Kokios peripetijos laukia Antonijos (E. Jackaitė) ir Mamberčio (R. Šimukauskas) pamatysite spektaklyje „Santuoka be įsipareigojimų” lapkričio 14 d. Vilniuje ir lapkričio 15 d. Kaune.

Temos:

Teatras

Naujausi straipsniai