Eglė Jackaitė ir Elijas Malinauskas: „Mūsų namuose meilės daugiau negu taisyklių“

Eglė Jackaitė ir Elijas Malinauskas / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Mano vaikas kino filme atlieka pagrindinį vaidmenį!.. Netgi sau tai teko pakartoti daug sykių, kad pagaliau patikėčiau“, – džiaugsmo ir pasididžiavimo savo jaunėliu Eliju Malinausku (13) neslepia aktorė Eglė Jackaitė (47). Kino teatrus ką tik pasiekusiame filme „Drugelio širdis“ jiedu vaidina drauge. „Kai paklausiau režisierės, kodėl pasirinko būtent Eliją, ji atsakė: „Jo labai graži siela.“

Pirmasis Elijaus vaidmuo kine, panašu, bus ne paskutinis. Aktorystė, pastebi Eglė, gal dėl to jam ir sekasi, kad to nesureikšmina, nepersistengia, tiesiog būna savimi. Mokykloje berniukas nevaidina žvaigždės, nors iškart po to kompanija „The Walt Disney“ pasirinko Eliją įgarsinti pagrindinį vaidmenį animaciniame filme „Lukas“. Jis dirba ir Klaipėdos teatre – spektaklyje „Antigonė“ vaidina pažą.

„Į jį norisi žiūrėti“, – pareiškė režisierė. Turi vaikas charizmą, nieko nepadarysi, priduria Eglė.

Tačiau gyvenime Eglė ir Elijas yra tiesiog mama ir sūnus: jautrūs, likimo nelepinti, bet labai stiprūs ir žinantys, kad sunkiausią akimirką gali pasikliauti vienas kitu.

„Jei šalia bus skriaudžiamas žmogus, aš iškart eisiu gelbėti, o sūnus neabejodamas bėgs manęs kviesti, nes žino, kad padėsiu.“

Vienintelio, ko ji gailisi, kad neišsipildė tai, ko savo vaikui linkėjo labiausiai, – užaugti apsuptam dviejų mylinčių tėvų. Tačiau džiaugiasi, jog iki šiol pavyko sūnų apsaugoti: jis neturėjo skaudžių patirčių, kad vieną mamos draugą keistų kitas.

„Jis yra pagrindinis vyras mano gyvenime. Jis yra svarbiausias, ir tą žino.“ Eglė tikra, Elijas jau pasiėmė viską, ką galėjo į jį įdėti. Berniukas išaugo į puikų, išmintingą, jautrų, charizmatišką žmogų.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Skaitykite daugiau