Eglė Jackaitė bei Algirdas Toliatas skelbia „Šviesos maratono“ pradžią

Eglė Jackaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-04 12:32
Aktorė Eglė Jackaitė, Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė, judėjimo „Kūrėjų karta“ iniciatorė Gabija Skučaitė ir kunigas Algirdas Toliatas kviečia leistis į šviesos ir gėrio maratoną, kuriame nubėgtus žingsnius skaičiuosime gerais darbais, pasėtomis gerumo sėklomis ir šypsenomis.

„Artėjant Naujiems metams, vis pasižadame sau ką nors. Dažnai tokie pažadai ir lieka neištesėti, nes liekame atskaitingi tik sau, o kažką gero norime daryti irgi tik dėl savęs, todėl kviečiame dauge pasižadėti daryti ką nors gero kitiems ir ieškome žmonių, kurie nori tapti šviesos ir gėrio skleidėjais visus ateinančius metus“, – prie iniciatyvos kviečia prisijungti „Šviesos maratono“ idėjos autorė Gabija Skučaitė.

„Šviesos maratono“ iniciatoriai sausio 4 d. 16 val. Socialinių mokslų kolegijoje laukia visų, kurie nori daryti gerus darbus, dalintis ir augti kartu, inicijuoti bent vieną gėrio akciją ar iniciatyvą per 2018 metus arba prisidėti prie tokių gėrio iniciatyvų įgyvendinimo.

„Dalindamiesi, dėkodami, atiduodami, išklausydami, suprasdami, melsdamiesi, tikėdami, užjausdami, neteisdami, besąlygiškai mylėdami mes galime ne tik kitus pradžiuginti, bet ir patys patirti džiaugsmą. Ir visai nebūtina daryti didelius darbus, kartais užtenka daryti mažus darbus, bet su didele meile“, – sako Eglė Jackaitė.

„Bendruomenė tam ir reikalinga, kad joje rastume palaikymą, vieni iš kitų pasisemtume idėjų, atrastume bendraminčių ir pagalbininkų. O įsipareigojimas reikalingas tam, kad skatintų ir motyvuotų. Apie savo idėjas ir gerus darbus reikia kalbėti. Nes jei niekam nepasakosime ir nekalbėsime, tai niekas apie juos ir nežinos. O jei neturėsime bendraminčių ir palaikymo, kaip tuomet sklis mūsų idėja? Vienas lauke – ne karys.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kuo daugiau žmonių įsitrauks į „Šviesos maratoną“, tuo daugiau darbų padarysime. Esame maža tauta, todėl padėkime vieni kitiems“, – apie iniciatyvos prasmę pasakojo kunigas Algirdas Toliatas.

„Šviesos maratono“ tikslas – suvienyti žmones bendram tikslui – skleisti šviesą ir gėrį, dalintis ir daryti gerus darbus – ne dėl savęs, bet dėl kitų žmonių, visuomenės, bendruomenės, Žemės, Visatos.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Iniciatoriai siekia suburti 300 žmonių bendruomenę, kuri 2018 metus pavers Šviesos ir Gėrio metais Lietuvoje!

Sausio 4 d. 16 val. organizuojamas „Šviesos ir Gėrio vakaras“, kurio metu Gabija Skučaitė pristatys „Šviesos maratono“ idėją, skambės aktorės Eglės Jackaitės eilės bei džiazo virtuozo Vytauto Labučio muzikinės improvizacijos, kunigas Algirdas Toliatas pasidalins įkvepiančiomis ir motyvuojančiomis mintimis apie gerumą ir jo prasmę. Skambės atlikėjo Sashos Song dainos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai