Eglė ir Jonas Valančiūnai laukiasi berniuko

Jonas ir Eglė Valančiūnai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-02 10:40
Jono Valančiūno pirmoji atžala bus sūnus – krepšininko žmona Eglė laukiasi berniuko. Būsima mama jau rūpinasi pirmagimio kraiteliu, dalį jo E.Valančiūnienei padovanojo draugės, apsilankiusios kūdikio sutiktuvių vakarėlyje.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kuriame dominavo mėlyna spalva, E.Valančiūnienė su draugėmis surengė savaitgalį. Jo metu būsimą mamą bičiulės apipylė dovanomis. Prie jų krepšininko žmona ir nusifotografavo, o už jos nugaros matyti mėlynas balionas su užrašu „Tai berniukas!“

Tokia nuotrauka internete pasidalijo vakarėlio dalyvė, krepšininko DeMaro DeRozano, žaidžiančio Toronto „Raptors“ komandoje, mergina Kiara Morrison.

 

A photo posted by Kiara Morrison (@ki_mo) on

 

Kad Eglė ir Jonas Valančiūnai laukiasi pirmagimio paaiškėjo lapkričio viduryje. Gandrai birželio mėnesį vestuvių puotą Lietuvoje iškėlusią porą turėtų aplankyti pavasarį. 

Per Kalėdas Valančiūnų šeimą Kanadoje aplankė abiejų – Eglės ir Jono – tėvai. 

Žmonės.lt primena, kad 2013-ųjų rugsėjį Jonas ir Eglė kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone, įregistravo civilinę santuoką. Civilinės santuokos ceremonijoje dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai kurių susirinko apie 40. Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į puotą manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus.

2014-ųjų birželį pora iškėlė dar vieną vestuvių puotą – susituokę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilikoje daugiau nei šimtą svečių pakvietė į krepšininkui Arvydui Saboniui priklausantį viešbutį „Pušų paunksnėje“. 

Sportininkas savo išrinktajai pasipiršo 2013 metų liepą po pusmečio draugystės ir įteikė Eglei prabangų, briliantais puoštą žiedą.

Žmonės.lt