Eglė Daugėlaitė parduoda savo vestuvinę suknelę: „Nusprendžiau suteikti jai antrą gyvenimą“

Eglė Daugėlaitė su tėčiu / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-15 14:32
Laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Eglė Daugėlaitė parduoda savo vestuvinę suknelę. Viename iš salonų galima įsigyti specialiai jai kurtą dizainerės Airidos Skrickienės drabužį.

„Nusprendžiau suknelei suteikti antrą gyvenimą. Ji per puiki kabėti spintoje ir per daug reikšminga, kad būtų išardyta ar persiūta“, – Žmonės.lt sakė Eglė.

Pasak laidų vedėjos, vestuvių dieną ji su A.Skrickienės suknele jautėsi nuostabiai, todėl tiki, kad vos sykį vilkėtas drabužis galės užkariauti ir dar vienos nuotakos širdį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Indrė Kavaliauskaitė parduoda savo prabangią, garsios dizainerės kurtą vestuvinę suknelę

„Nors suknelė atrodo paprasto „A“ raidės formos silueto su sutvirtinta viršutine dalimi, tikiu kad šis klasikinis modelis su nusegamomis rankovėmis gali užkariauti ir dar vienos nuotakos širdį. Dizainerė preciziškai kreipė dėmesį net į menkiausias detales“, – sakė Eglė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ji sako visiškai nesibaiminanti, kad kuri nors būsima nuotaka vieną svarbiausių savo gyvenimo dienų atrodys taip pat kaip ji pati. „Skiriasi žmonės, aksesuarai, šukuosena, puokštė, nuometas... Šie dalykai kuria visai kitą įvaizdį“, – įsitikinusi laidų vedėja.

Ši suknelė – eleganciją ir klasikinį stilių mėgstančiai damai. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Eglė ištekėjo 2015 metų rugpjūtį. Tuomet Vilniaus Šv.Mikalojaus bažnyčioje ji amžiną meilę prisiekė ilgamečiui draugui, teisininkui Dominykui Kryževičiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Susituokė laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Eglė Daugėlaitė ir teisininkas Dominykas Kryževičius

Daugiau 2015-ųjų rugpjūtį vykusių vestuvių – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai