Eglė Daugėlaitė pagimdė antrą vaiką: kūdikis ateiti į šį pasaulį pasirinko kovo 8-ąją

Eglė Daugėlaitė su vyru Dominyku Kryževičiumi / Akvilės Razauskienės ir Gretos Skaraitienės („ŽMONĖS Foto“ nuotr.)
Šaltinis: Žmonės
AA

TV laidų vedėja, žurnalistė Eglė Daugėlaitė su vyru teisininku Dominyku Kryževičiumi susilaukė antrojo vaiko. Porai kovo 8-ąją gimė sūnus.

Žinią apie naujagimį E.Daugėlaitė patvirtino ir portalui Žmonės.lt.

Laidų vedėja patikino, kad su mažyliu abudu jaučiasi neblogai, visi – be galo laimingi. Pasiteiravus, ar su vyru jau išrinko berniukui vardą, Eglė atsakė, kad pirmąją savaitę sūnus jį turi „pasimatuoti“, o tada laimingi tėvai jau galės pristatyti mažylį pasauliui.

Kartu su Dominyku Kryževičiumi Eglė jau augina pirmagimį sūnų Joną. Praėjusių metų vasarą jam sukako vieneri metukai.

Šiek tiek anksčiau portalui Žmonės.lt Eglė pasakojo, kad gandrai jos šeimą aplankyti turėtų kitų metų ankstyvą pavasarį. Antrasis Eglės sūnus į šį pasaulį ateiti pasirinko kovo 8-ąją. 

Dar per Kalėdas žinoma moteris kalbėjo apie karjeros pertrauką ir tolimesnius, su televizija susijusius planus.

„Pilna koja grįšiu vėliau. Labai tikiuosi, kad išsiilgusi darbo, žiūrovų, kolegų vėl į televiziją žengsiu su dideliu noru ir jėga“, – tuomet sakė E.Daugėlaitė.

Žmonės.lt primena, kad Dominykas ir Eglė amžiną meilę vienas kitam prisiekė 2015-ųjų rugpjūtį. Vestuvių ceremonija vyko Vilniuje, Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Po santuokos laidų vedėja pasirinko vyro pavardę ir tapo Egle Kryževičiene. „Oficialiai būsiu Kryževičienė, bet eteryje lieku Daugėlaitė“, – tuomet kalbėjo ji.

Eglės Daugėlaitės ir Dominyko Kryževičiaus vestuvės Vilniuje (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau