Eglė Daugėlaitė: „Nesirgau žvaigždžių liga ir, manau, jau nebesusirgsiu“

Eglė Daugėlaitė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-04 12:18
Tiesioginis eteris televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėją žurnalistę Eglę Daugėlaitę (28) verčia į darbą skubėti paryčiais. Tačiau skųstis ir zirsti, kad trūksta miego, visada maloniai bendraujanti moteris nelinkusi.

Budinti laidą žiūrinčius žmones Eglei patinka, o neišsimiegojimas yra tiesiog jos darbo dalis. Todėl niekada neatidėlioja pasimatymų su draugais, nesispyrioja ir nenukelia susitikimų su stilistais.

„Gal ir galėčiau kartais būti įnoringesnė. Tačiau nesu diva. Nemėgstu kitiems kelti sąlygų. Man daug geriau su visais – nuo valytojos iki prezidento – sutarti“, – tikina kuklioji ryto laidos vedėja.

Eglė sako, kad įsijausti į žvaigždės statusą, susireikšminti jai neleidžia jos būdas. Nuo mažens buvo scenoje – ir dainavo, ir grojo, tad dėmesio gaudavo į valias. O kai smuiku griežė, savo bendruomenėje net buvo maža žvaigždutė.

„Bet niekada nebuvo jausmo, kad esu kažkas. Nesirgau žvaigždžių liga ir, manau, jau nebesusirgsiu. Gal taip yra dar ir dėl to, kad savo darbą suvokiu tik kaip darbą. Taip, jis matomas, daug matomesnis nei daugelis kitų. Dėl to dar labiau didėja atsakomybė, daugėja reikalavimų sau – nebėra vietos bujoti, varlės karalienės pozicijoje sėdėti ir save eterio žvaigžde vadinti.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai