Eglė Daugėlaitė: „Ekranas – geriausias ir žinių, ir suklupimų veidrodis“

Eglė Daugėlaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-03 12:00
Po popiežiaus vizito savaitgalio ją įsimylėjo visa Lietuva: socialiniuose tinkluose retai rasi tiek gražių žodžių, kiek buvo skirta televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjai Eglei DAUGĖLAITEI (30), vedusiai dvi dienas trukusią tiesioginę televizijos transliaciją... „Girdėti gerus žodžius – malonu. Tačiau be komandos televizijoje esi niekas“, – kukliai tarsteli Eglė.

Ji tikrai nėra iš tų, kurie dėl kiekvieno pagyrimo svaigsta, net yra įsitikinusi, kad didybė, grožėjimasis savimi labai greitai ekrane pasimato. O šito televizijoje nereikia, turi būti toks, koks esi iš tiesų. „Nes ekranas – geriausias ir žinių, ir suklupimų veidrodis“, – įsitikinusi televizijos laidų vedėja.

Nors kasdienis eteris grūdina, vis tik streso darbe pakanka. Jei įtampos nematyti veide, sako, dar nereiškia, kad jos nepatiria. Eglė išduoda, kad po kiekvienos atsakingos transliacijos grįžusi namo jaučianti tą įtampą nugaroje. „Tačiau jaunos, nepatyrusios laidos vedėjo stresas – praeitis. Jau jaučiuosi saugesnė, bet ir toliau ant savęs pykstu už kiekvieną klaidą, netaisyklingą kirtį.“

Dirbant ryto laidoje didžiausiu deficitu Eglei tampa miegas. Todėl vakaro pramogas ji neretai iškeičia į poilsį. O į viešumą ją lengviausiai išvilioja koks kvietimas į koncertą ar spektaklio premjerą. Laisvalaikiu žurnalistė domisi kultūros reiškiniais, tyrinėja sostinės istoriją, o kartais prakaitą lieja bokso ringe. Nesigina kartais pagalvojanti, ką veiktų, jei baigtųsi karjera. Tikrai žino, kad neprapultų, bet kol kas jokių radikalių pokyčių daryti nenorinti.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 40

Šios savaitės „Žmonėse" - netikėtas Gedimino Juodeikos - nardytojo - amplua, interviu su lietuviškas kulinarines tradicijas šiuolaikiškai interpretuojančiu danu Nielsu Peteriu Pretzmannu, Deivido Šembero pamąstymai apie futbolininko karjerą, pinigus ir ateitį, gardžiausi sveikos mitybos ekspertės Vaidos Kurpienės receptai, pokalbis su populiariaisiais latviais iš „BrainStorm", stilingiausių vestuvių, įdomiausių kelionių reportažai ir daug kitų smagių publikacijų.

Naujausi straipsniai