Eglė Andreikaitė ir Mindaugas Kuzminskas – išsiskyrė vos susituokę?

Eglė ir Mindaugas Kuzminskai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 19:32
Metų vestuvės. Taip buvo tituluotos krepšininko Mindaugo KUZMINSKO (28) ir šokėjos Eglės ANDREIKAITĖS (25) vestuvės 2017 m. Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Tačiau portalo 15min.lt duomenimis, pora išgyvena santykių krizę ir kartu nebegyvena.

Mindaugas Kuzminskas šiuo metu yra pasirašęs sutartį su Milano „Olimpia“ krepšinio klubu. Iki šiol kartu Amerikoje gyvenusi viena žavingiausių Lietuvos porų Italiją pasiekė ne kartu – Eglė Andreikaitė liko Niujorke. Čia ji vysto savo šokėjos ir modelio karjerą.

Pora situacijos nekomentuoja.

Vestuvės buvo vienos gražiausių praėjusiais metais. Jaunoji buvo pasipuošusi dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknele. Jaunikiui abu vestuvinius kostiumus pasiuvo viena amerikiečių kompanija. O kaklaraiščius – meistras, juos siuvantis Donaldui Trumpui.

Baltojo aukso žiedus jaunavedžiams nukalė „Gustas Jewellery“. Tik Mindaugas prieš vestuves pasiguodė, kad turės problemų dėl žiedo nešiojimo – „visi pirštai išnarinti. Arba žiedas kabo, arba negaliu nusimauti. Kasdien jo nešioti greičiausiai neišeis“. O štai Eglės sekėjai socialiniame tinkle atkreipė dėmesį, kad ji nebemūvi žiedo, be to, dalijasi nuotraukomis, kuriose ji neretai su draugėmis, kai tuo tarpu anksčiau dažnai dalindavosi judviejų gyvenimo akimirkomis.

Naujausi straipsniai