Egidijus Sipavičius neteko žado scenoje išvydęs save patį: ar atpažįstate jo antrininką?

Rokas Petrauskas / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Muzikinę kaukę“ praėjusį šeštadienį žiūrėjo daugiau nei keturi šimtai tūkstančių žiūrovų, o reitingu ji buvo žiūrimesnė nei M.A.M.A muzikos apdovanojimai“, – džiaugiasi BTV televizija. Atsidėkodami žiūrovams šiam savaitgaliui šou dalyviai paruošė dešimt naujų, įspūdingų pasirodymų.

Vienas tokių – Makso Melmano įkūnijama grupė „The Prodigy“. Nuolat iš komisijos gaunantis pylos už tai, kad jo įsikūnijimai panašūs į jį patį, Maksas šį kartą pasikeitė kardinaliai. Vienas žinomiausių „The Prodigy“ kūrinių – „Firestarter“ – buvo pripažintas vienu skandalingiausių šokių muzikos istorijoje. O klipas tapo skandalingu dėl neįprastos Keitho išvaizdos. Šią itin keistą išvaizdą ir pabandė atkurti „Muzikinės kaukės“ komanda su Maksu priešaky.

„Kartais pagalvoju, kad tokių išbandymų man reikia. Aš esu pakankamai ramus žmogus, o  mano tų vidinių velnių yra, ir jie puikiai jaučiasi tokiam kaip „The Prodigy“ kailyje. Čia toks kūrinys, kad parepetuoji vieną kartą, tada turi ramiai pasėdėti, atsigauti ir tik tada vėl gali repetuoti“, – pasakoja Maksas.

Akivaizdu, kad lyriškos prigimties atlikėjas ryškiausiai scenoje atsiskleidžia įkūnydamas būtent tokius charizmatiškus ir lengvai išprotėjusius personažus.

Maksas Melmanas / Dovydo Beržinio nuotr.

„Muzikinėj kaukėj“ yra susiklostęs toks stereotipas, kad geriausiai atlikėjams sekasi įkūnyti personažus, kurie yra arti jų. Makso atveju – visiškai priešingai. Kai Maksas daro kažką artimo sau, jis būna tik Maksas ir mums nepavyksta nieko įžvelgti. Tie momentai, kurie tau leidžia nušokti nuo Makso Melmano, yra žiauriai sėkmingi“, – sakys Inga Valinskienė.

Makso išvaizdos pokyčiai neliko nepastebėti ir Leono Somovo, jis prisipažino, kad buvo didelis grupės gerbėjas ir visada svajojo apie tokią šukuoseną.

Makso pasikeitimas bus ne vienintelė staigmena laidoje. Jaunasis aktorius Rokas Petrauskas praėjusį šeštadienį sužinojo, kad jam teks įkūnyti kolegą Egidijų Sipavičių. Laidos vedėjas Simonas Storpirštis iškart pajuokavo, kad jog visą savaitę Rokas jį sekė ir slapta stebėjo.

Rokas Petrauskas / Dovydo Beržinio nuotr.

„Man Egidijus asocijuojasi su tokiu, koks yra dabar – elegantiškas, pasitempęs, su kostiumu, pagrindinė jo daina „Pėdsakai“. Bet kai pradėjau gilintis į jo ankstesnę kūrybą, įvaizdį, radau labai įdomių dalykų! Bet jo judesiai, jų logika, man vis dar yra paslaptis“, – juokiasi Rokas.

Šiame, jau devintajame projekto sezone dalyvauja daug ryškių asmenybių, todėl burtai vis nulemia įkūnyti vieniems kitus. Tai dalyviams – didžiulė atsakomybė, nes įkūnyti atlikėją, kurio nėra čia pat, studijoje, yra žymiai lengviau. Todėl Rokas itin jaudinosi prieš šį pasirodymą. Tačiau po jo pats Egidijus negailėjo aktoriui gerų žodžių.

Egidijus Sipavičius / Dovydo Beržinio nuotr.

„Jeigu nepaveda manęs atmintis, tada, kai atlikau šią dainą, man buvo dvidešimt penkeri, gal dvidešimt šešeri metai. Tiesą sakant pavydu, nes aš toks plastiškas nebuvau, koks yra Rokas. Aš buvau toks įsitempęs kirvukas. O Rokas labai labai plastiškas vaikinas, sveikinu, tikrai geriau nei originalas. Jis puikiai nukopijavo, kaip aš dainavau, bet jis juda už mane daug geriau, tai aš nežinau, ar čia privalumas ar ne? Sveikinu, aš duočiau dvylika balų!” – kolegai komplimentų negaili Egidijus Sipavičius.

Nauji pasirodymai „Muzikinėje kaukėje“ – šeštadienį, 19.30 val., per BTV.

Rokas Petrauskas „Muzikinėje kaukėje“ (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau