Egidijus Sipavičius ir Migloko pristatė vasaros muzikos madas

Egidijus Sipavičius ir Migloko pristatė vasaros muzikos madas / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 13:21
Šį trečiadienį klube „Tamsta“ gyvos muzikos projektų agentūra „Rootslive“ pristato du naujausius savo darbus vasaros privatiems renginiams – projektus „Diskoteka su Egidijumi Sipavičiumi“ ir soulo ritmu iš vinilinių plokštelių alsuojantį „Diggin’ Soul“ su Migloko.

Vasaros muzikinės mados

„Grįžtame prie lietuviškų pamirštų disko, pop ir netgi punk prieskonį turinčių šaknų bei melodingo amerikietiškojo septinto-aštunto dešimtmečio soulo pergyvento šiandienoje, – kalba „Rootslive“ atsotvai. – Kiekvienais metais norime atrasti ir pateikti naujus vėjus privačių renginių muzikos sferoje, šiemet džiaugiamės į savo gretas pasikvietę du ypatingus kūrėjus ir atlikėjus lietuvos muzikoje – Egidijų Sipavičių ir Migloko.“

Breikas valdo mus kaip mašinas

Egidijus Sipavičius, kaip senose videokasetėse atgaivins savo žymiuosius breiko judesius ir pristatys dar daug jau gerokai primirštų legendinių lietuvos disko estrados šlagerių. „Šiuo projektu siekiame į vakarėlių garso takelį grąžinti nepakartojamą aštuntojo ir devintojo dešimtmečio muzikinę nuotaiką ir energiją, kuri paskutiniu metu grįžta į madą“, – sako agentūros vadovas Simonas Čepėnas.

Egidijus Sipavičius ir Migloko pristatė vasaros muzikos madas / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Egidijus Sipavičius ir Migloko pristatė vasaros muzikos madas / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

Kartu su Egidijumi projekte pasirodo tikra svajonių komanda – elektrinės gitaros virtuozas Aleksanderis Tenas, klavišininkas – Mindaugas Balčiūnas, grojantis su „Sel“, Šorena Džaniašvili, boso gitara, funk stiliaus virtuozas Julius Valančauskas, taip pat grojantis grupėje „Saulės kliošas“ bei būgnininkas Faustas Venckus, grojantis su „G&G Sindikatu“, taip pat dirbantis su Jazzu ir kitų atlikėjų muzikiniu skambesiu. Kartu ši svajonių komanda prikels vasaros vakarėlių šokių aikšteles.

Muzika iš plokštelių lentynos

Atlikėja Migloko šiame savo muzikiniame amplua ištraukia savo vinilinių plokštelių kolekciją į dienos šviesą. Kaip sako ji pati „tai mano sielos muzika šiuo metu, ta, kurią aš noriu girdėti pati ir ją atlikti su gyva grupe“. Madinga septintojo ir aštuntojo dešimtmečio tematika alsuojantis projektas „Diggin’ Soul“ skirtas tiems, kam aktuali gyva muzika ir jos šiuolaikinės interpretacijos šokių aikštelėse. Kartu su Migloko scenoje pasirodo vienas labiausiai vertinamų šiuolaikinių lietuvos pop ir džiazo scenos pianistų Giedrius Nakas, taip pat bosininkas Julius Valančauskas ir būgninikas Faustas Venckus. Šis kolektyvas susibūrė tam, kad atliktų savo mėgstamą muziką, pergyventų ją ir šiuolaikiškai perteiktų scenoje savo klausytojams.

Dviejų muzikinių kartų atlikėjai ir keturių paskutinių dešimtmečių muzika atliekama ir interpretuojama naujai negali palikti abejingų. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai