Egidijus Dragūnas ruošiasi vestuvėms: „Galvoju šį rudenį padaryti šventę sau ir savo būsimai žmonai“

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-29 15:46
Dalyvaudamas radijo stoties „Radiocentras“ laidoje „Po ketvirtos“ dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas sulaukė labai asmeniško klausimo: kada gi jis atšoks savo vestuves? Atlikėjas nustebino gerbėjus atsakymu: jei tik mylimoji Eleonora Sebrova sutiks, vestuves pora atšoks greitai ir trankiai.

„Tai kada tos vestuvės? Negi taip ir nebesulauksim?“ – gerbėjo klausimą E.Dragūnui perskaitė laidos „Po ketvirtos“ vedėjas Simonas Stankus. 

Išgirdęs klausimą E.Dragūnas šyptelėjo, visai nepasimetė ir... nustebino atsakymu.  

„Šiomis dienomis tai yra vienas pagrindinių dalykų, kuris sukasi mano galvoje. Galvoju, kodėl aš tiek laiko vis to nepadariau? Atsirasdavo kažkas svarbiau nei mano santuoka. Labai labai noriu artimiausiu metu tai padaryti, nes gyvenime nėra nieko svarbiau už meilę, už šeimą. Tai yra vidinis komfortas. Santuokos noriu kuo greičiau. Galvoju, šį rudenį, kai įveiksiu porą projektų, noriu ramiai susiruošti ir padaryti šventę sau ir savo būsimai žmonai, jei ji sutiks, draugams. Tai yra palaima“, – sakė E.Dragūnas.

Žmonės.lt primena, kad dar metų pradžioje žiniasklaidą apskriejo žinia, jog E.Dragūnas ir E.Sebrova tuoktis ketina gegužę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingridos Žitkuvienės mūza Eleonora Sebrova Italijoje pozavo pasipuošusi kaip nuotaka

Egidijus Dragūnas pakurstė spėliones, kad ruošiasi vesti Eleonorą Sebrovą

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai