Egidijus Dragūnas papasakojo apie savo santykius su gražuole manekene ir sumuštus pareigūnus

Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-28 18:06
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas trečiadienį apsilankė radijo stoties ZIP FM studijoje, kur su žurnalistu Orijumi Gasanovu šnekėjosi apie muziką, draugus ir meilę.

Liepos 8 d. Klaipėdoje koncertą surengsiantis Egidijus tikino, jo šou reklamuoti nereikia, nes beveik visi bilietai jau išpirkti. Koncerto svečiams jis pažadėjo, kad ten bus visko – beždžionė-robotas, daug šokių ir ugnies.

Nors pastaruoju metu E.Dragūnas keliavo po pasaulį lankydamasis koncertuose, savo šou programą sugalvojo pats.

„Pats esu kūrybinga asmenybė, tad pats kuriu, – patikino E.Dragūnas. – Liepos 8-tą jūs pamatysit gerą koncertą. Grupė yra labai stipriai pasiruošusi. Mes pasirodysime tikrai labai stipriai. Klaipėda tą vakarą visa oš. Miestas bus mūsų.“

Prieš atvykstant Egidijui radijo laidų vedėjas Orijus savo feisbuko sekėjų paprašė užduoti atlikėjui klausimų. Bene karščiausias klausimas – ar manekenė Kotryna Kozlovaitė, kurios nuotrauka instagrame pasidalijo Selas, yra jo mergina?

„Taip, – atsakė Egidijus. – Mes pažįstami jau penkerius metus.“

Tiek metų draugaujate? – paklausė Orijus.

Taip.

Bet gi tuo metu turėjai kitą paną.

Tai pana – ne spinta. Netrukdo.

Tai su dviem draugavai?

Gal ir su trim? Kas čia blogo, jei gali padaryti laimingas tris moteris?

Po šio retorinio klausimo Egidijus patikino, kad jis tik juokauja. Atlikėjas dievagojosi, kad per gyvenimą apskritai yra turėjęs tik dvi partneres.

INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.

O ar vienas ryškiausių Lietuvos popscenos veidų atpažįsta tuos, kurie nori pasinaudoti jo žinomumu ir finansine gerove?

„Iš tikro aš juos skiriu. Išmokau padaryti taip, kad apsukčiau tą procesą veidrodžiu ir pasidaryčiau iš jų naudos.

Mano bendravimo ratas yra labai labai siauras. Pastaruoju metu neprisileidžiu žmonių. Tiesiog man užtenka to, ką aš turiu“, – sakė E.Dragūnas.

Atlikėjas pasakojo, kad buitiniais pirkiniais pats nesirūpina. Juos nuperka ir namus sutvarko darbuotojas, kuris apsilanko Egidijaus namuose kiekvieną trečiadienį. Jis ne tik sutvarko namus, bet ir pripildo žvaigždės šaldytuvą. „O ko jame visada yra?“ – toks buvo vienas iš internautų klausimų.

„Tikrai ne kokaino“, – juokdamasis atsakė Selas ir patikino, kad šių narkotikų iš arti net nėra matęs.

Atlikėjas paatviravo, kad didžiausia jo išleista suma – 1 mln. eurų. Tiesa, už ką paklojo šią apvalią sumelę, jis nesakė.

Nemažai turėjo kainuoti oranžinis „Lamborghini“, kuris teisiškai priklauso Egidijaus mamai. Dainininkas mašinos laukė metus. Tačiau didesnį įspūdį daro automobilio parsigabenimo istorija, kuri skamba labai neįtikėtinai.

„Mes važiavom mašina ir užpuolikai numušė mūsų navigaciją. Bent jau mums taip atrodė. Jie mus blokavo miške. Po to mes juos primušėme, nes manėme, kad jie užpuolikai. Finale paaiškėjo, kad tai buvo policija. Viskas vyko kažkur Lenkijoje miškuose. Mums nieko nebuvo, nes policininkai viršijo savo įgaliojimus“, – kalbėjo E.Dragūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai