Egidijus Dragūnas išsiskyrė su sužadėtine Kotryna Kozlovaite

Egidijus Dragūnas ir Kotryna Kozlovaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjas, grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas ir jo sužadėtinė modelis Kotryna Kozlovaitė pasuko į skirtingas puses. Jau kurį laiką sklandžiusios kalbos pasitvirtino – pora išsiskyrė.

Nors apie asmeninį gyvenimą nei E.Dragūnas, nei K.Kozlovaitė nelinkę atvirauti, jau kurį laiką sklandė kalbos apie nutrūkusius jų santykius, o socialinių tinklų paskyrose senokai nematyti bendrų nuotraukų. Faktą apie skyrybas Kotryna patvirtino portalui delfi.lt. Tiesa, moteris nenorėjo daugžodžiauti.

„Užbėgant įvykiams už akių, trumpas pranešimas – mes su Egidijumi Dragūnu nebe pora ir seniai negyvename kartu. Tai tiek“, – delfi.lt komentavo ji.

Žmonės.lt primena, kad E.Dragūnas ir K.Kozlovaitė apie susižadėtuves pranešė 2020-ųjų sausį M.A.M.A apdovanojimų metu. E.Dragūnas, ant scenos užlipęs paskelbti metų atlikėjo, nusprendė atsiverti apie asmeninį gyvenimą.

Egidijus Dragūnas ir Kotryna Kozlovaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Kotryna – mano mergina čia irgi šalia. Tai žmogus, kuris įkalbėjo mane čia atvažiuoti“, – modelį Kotryną Kozlovaitę „Žalgirio“ arenoje tąkart pristatė jis.

Skandalais garsėjantis atlikėjas nustebino susirinkusiuosius, kai apie šalia stovinčią mylimąją bandė papasakoti anekdotą: kodėl Kotryna žiūri į dangų? Nes mano, kad Dievas ją fotografuoja. E.Dragūnas dar ištarė, kad sunku draugauti su manekenėmis, bet galiausiai pranešė, kad bus vestuvės.

Atlikėjas Egidijus Dragūnas su sužadėtine Kotryna Kozlovaite / Dariaus Kučio nuotrauka

Egidijus Dragūnas ir modelis Kotryna Kozlovaitė apie savo jausmus viešai niekada neatviravo. Pora dažnai kartu keliaudavo, mėgavosi bendru laisvalaikiu, dalindavosi vienas kito nuotraukomis socialiniuose tinkluose, bet apie santykius nebuvo linkę kalbėti.

Tiesa, pasitaikė akimirkų, kai jųdviejų santykius užklupdavo ir krizės – Egidijus yra ne kartą pašalinęs jųdviejų visas bendras akimirkas ar pasidalindavo kitų moterų nuotraukomis.

Egidijus Dragūnas ir Kotryna Kozlovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Žinia, kad E.Dragūnas puoselėja romantiškus jausmus K.Kozlovaitei pasklido 2017-ųjų birželį, skandalingam atlikėjui pranešus apie skyrybas su buvusia sužadėtine Eleonora Sebrova, su kuria jau buvo numatę net vestuvių datą.

Tiesa, daugumai ši naujiena buvo netikėta – apie draugystę pranešę E.Dragūnas ir K.Kozlovaitė 2017-ųjų liepą pasidalijo nuotrauka, kurioje buvo užfiksuotas aistringas bučinys. Prie nuotraukos buvo matomas prierašas: „#5 metai“.

Kotrynos Kozlovaitės įrašas

Kotrynos sekėjai suskubo teirautis, ar tiesa, kad jų meilė skaičiuoja jau penktus metus. Kotryna šį faktą patvirtino, nors žinia apie E.Dragūno ir E.Sebrovos skyrybas buvo pranešta tik 2017 metų birželį.

E.Sebrova daugiau nei 10 metų buvo ištikima Egidijaus partnerė ir gyvenime, ir scenoje. Patikrinusi santykius, perėjusi vandenį ir ugnį pora ketino tuoktis 2015-ųjų gegužės 15 dieną. Tačiau tąkart lemtingo žingsnio taip ir nežengė. Ne kartą išsiskyrusi ir vėl susitaikiusi pora buvo numačiusi naują vestuvių datą, tačiau galutinai pasuko skirtingais keliais.

Fotogalerija:

Kotryna Kozlovaitė ir Egidijus Dragūnas (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau