Egidijus Dragūnas dar nežino, ar koncertas Kalnų parke bus paskutinis „Sel“ šou Vilniuje

Egidijus Dragūnas-Sel / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prireikė daugiau kaip dvidešimt metų atkaklaus ir nuoširdaus darbo tam, kad Olimpo viršūnėje grupė SEL galėtų atsistoti tvirtai ir aukštai pakelta galva. Šį penktadienį, rugsėjo 4 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiantį grupės koncertą „SEL Grand Show 2015“ drąsiai galima vadinti vienu svarbiausių koncertų grupės SEL istorijoje.

Kalnų parko teritorijoje jau prasidėjo koncerto paruošiamieji darbai, po keleto dienų prasidės ir intensyvios repeticijos. Kartu su SEL scenoje pasirodys ir viena talentingiausių jaunosios kartos britų atlikėja Syron, kuri specialiai į koncertą atskris iš Los Andželo. Vidurnaktį vykstant koncertui dangų nušvies įspūdingi fejerverkai.

Grupės pasirodymą stebės dar didesnis nei iki šiol – rekordinis SEL gerbėjų skaičius – daugiau kaip 20 000 žmonių. Taipogi specialiai į Lietuvą stebėti grupės pasirodymo atvyksta garsus užsienio žvaigždžių prodiuseris, su kuriuo grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas planuoja pasirašyti tarptautinę sutartį. 

„Noriu padėkoti visiems grupės SEL gerbėjams už palaikymą. Tai leidžia mums nuolat augti ir tobulėti. Manau, šis renginys Vilniuje bus geriausias koncertas grupės SEL istorijoje“, – įsitikinęs E. Dragūnas.

„Sel Grand Show 2015“ Klaipėdoje / Simono Skabeikio/Nuostabifoto.lt nuotr.

Vis dėlto bene dažniausiai šiuo metu užduodamas klausimas – ar tai paskutinis SEL koncertas Vilniuje. Pavasarį viešai buvo pranešta, kad grupė SEL Lietuvoje nebekoncertuos ir atsisveikina su gerbėjais mūsų šalyje.

„Tai yra klausimas, į kurį šiandien negaliu nuoširdžiai atsakyti. Lietuvoje nebėra tokios scenos, kurioje sutilptų visi grupės SEL gerbėjai. Štai į šį koncertą vis dar galima įsigyti bilietų, tačiau didžioji dalis buvo parduota dar prieš mėnesį. Be to, Lietuvoje neturime konkurentų – nėra kitos grupės, kuri pritrauktų tokią auditoriją. Tai norinčiam judėti į priekį atlikėjui nėra gerai. Kai prieš kelerius metus sulaukėme pirmųjų pasiūlymų iš užsienio kompanijų dėl prodiusavimo ir vadybos darbų, tuomet to nevertinau labai rimtai. Visgi šiandien suprantu, kad to tikrai reikia, nes noriu judėti į priekį“, – teigia E. Dragūnas. 

Pasak grupės SEL viešųjų ryšių agentūros „PR house”, per praėjusius metus SEL koncertuose Lietuvoje, Anglijoje, Airijoje, JAV, Norvegijoje, Lenkijoje bei kitose šalyse apsilankė rekordinis skaičius gerbėjų – apie 160 000 žmonių. 

Šiemet grupės SEL gerbėjai turės galimybę pamatyti dar du oficialius renginius Lietuvoje: rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke (parduodami vienetiniai bilietai). Kitas grupės koncertas vyks gruodžio 5 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. SEL taip pat koncertuos rugsėjo 20 d. Dubline, o kitų metų sausį – Londone.

„Sel Grand Show 2015“ Klaipėdoje / Simono Skabeikio/Nuostabifoto.lt nuotr.
Skaitykite daugiau