Egidijus Dragūnas: „Aš – numeris vienas Lietuvoje“

Egidijus Dragūnas / „Prokadro“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 10:28
„Žinote, jaučiuosi nuostabiai, esu visiškai pasirengęs didžiausiam kada nors savo organizuotam šou“, – sako Egidijus Dragūnas, grupės SEL, švenčiančios 25-ąjį gimtadienį Lietuvos pramogų pasaulyje, lyderis.

„Galiu garsiai pasakyti: aš – numeris vienas Lietuvoje. Ir tai įrodysiu Kaune“, – spinduliuojant ramybe ištarė didžiausia Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždė.

E.Dragūną stebina kai kurie scenos kolegos, kurie rengia koncertinius turus po Lietuvą. „Organizuoja šou arenose, pusę jos užtveria ir garsiai rėkia, kad išpardavė bilietus. Aš šįmet padariau tris šou, kuriuose naudota 3D kompozicija. Bilietai iššluoti akimirksniu, todėl nėra net klausimų, kas geriausias Lietuvoje”, – kalbėjo SEL lyderis.

Tuo tarpu Kaune, „Žalgirio“ arenoje jau dygsta išskirtinė SEL scenografija, ruošiama garso technika. Scenoje, kaip buvo skelbta anksčiau, kartu su E.Dragūnu ir muzikine grupe pasirodys ir 1.5 milijono eurų vertės titaninis robotas, kuris į mūsų šalį atvežtas dar praėjusią savaitę.

Šou Kaune šeštadienį prasidės 20 valandą ir truks maždaug dvi valandas be pertraukos. Tokį fiziškai sudėtingą pasirodymą gali atlaikyti ne kiekvienas dainininkas, tačiau E.Dragūnas yra pasiruošęs ir fiziškai, ir morališkai.

SEL koncerto organizatoriai tradiciškai prašo grupės gerbėjų į šou atvykti anksčiau. „Kadangi šalia „Žalgirio“ arenos ir prieigose yra ribotas parkavimo vietų skaičius, raginame galinčius atvykti ne savo transportu, pasinaudoti šia galimybe. Taip turėsite mažiau rūpesčių laiku patekti į areną“, – pažymėjo šou rengėjai.

„Nusiteikite švęsti“, – ištarė E.Dragūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai