Egidijui Dragūnui teko vertinti su juo koncertuojančią KAIĄ: „Jaučiuosi, lyg būčiau Niujorke, o man dainuotų Beyonce“

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“akimirka / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-10 21:39
Šiandien LNK televizijos tiesioginėje transliacijoje „Lietuvos balsas" pradėjo antrąją finalinių kovų laidą. Pasirodymą surengęs Egidijus Dragūnas šį kartą įsitaisė šalia gerai pažįstamų teisėjų ir pats ėmė vertinti dalyvių pasirodymus. Prieš lipdamas į sceną, užkulisiuose Egidijus Dragūnas pripažino – jis dar nėra matęs nei vieno dalyvių pasirodymo ir nei vienos projekto laidos.

Egidijaus Dragūno prieš tai bijojusi drauge su KAIA duetu dainuojanti Paulina Paukštaitytė turėjo likti maloniai nustebinta, kai jas, pasirinkusias dainuoti žinomą SEL kūrinį „Muzika“, E. Dragūnas kuo puikiausiai įvertino.

„Dabar jaučiu šiek tiek didesnį nerimą ir dar didesnę atsakomybę, juk mes su KAIA dainuosim jo dainą! O jis vertins… Ir juk pirmą kartą, repuos ne tik KAIA, bet ir aš!- dar prieš pasirodymą, sužinojusi, kad E. Dragūnas jas vertins užkulisiuose sakė Paulina Paukštaitytė.

E. Dragūnas nusprendė, kad jaučiasi taip, lyg jo dainą atliktų Beyonce. Vyras neslėpė savo simpatijų Leono Somovo sukurtam duetui.

Ar tai įtakoti galėjo ilgametė KAIOS ir Egidijaus draugystė? Nepaslaptis, jog atlikėja su juo koncertuoja didžiausiose Lietuvos arenose.

Tiesioginės transliacijos metu netrūko netikėtumų. Duetas „Žemaitukai" pirmą kartą parodė savo balsus ir atliko lyrišką baladę. Šis jų pasirodymas Sel'ui pasirodė kiek pilkokas. Jis pasigedo elektroninio skambesio, tačiau Inga Jankauskaitė užstojo vaikinus.

E. Dragūnas stengėsi išlikti taktiškas ir ne kartą tarė „ačiū" už galimybę dalyvauti muzikiniame projekte bei vertinti jaunuosius Lietuvos talentus.

Beveik baigiantis tiesioginiai transliacijai E. Dragūnas apdovanojo dalyvius. Jis sakė, kad kiekvienam, šį vakarą pasirodžiusiam, skiria po 1000 eurų iš savo fondo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai