Egidijaus Dragūno mylimoji Eleonora Sebrova pasidalijo jautria žinute apie klastingą ligą

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Egidijaus Dragūno-Sel gyvenimo draugė Eleonora Sebrova vakar savo laišku internete pareiškė: „Nekenčiu vėžio.“ Nuo klastingos ligos kiekvienais metais mirštant begalei žmonių, atsirado įvairiausių palaikymo būdų, skirtų negandos ištiktiesiems. Vienas jų – skatinimas kovoti, žinios skleidimas socialinėje erdvėje ir raginimas nepasiduoti.

Nėra aišku, ar Eleonora pati sukūrė žodžius, kuriais noriai dalijosi jos draugai ir bendraminčiai, tačiau anglų kalba paviešintas tekstas skelbė: „Su pagarba tam, kuris man daug reiškė...Aš pasiruošusi su keletu iš jūsų atsisveikinti... Dabar aš žvelgiu į draugus, kurie turės laiko mano žinutę perskaityti iki galo. Tai mažas testas, skirtas pamatyti, kas dalinasi žinia jos neskaitydami, ir kas skaito iki galo. Jei perskaitysite iki galo ir paspausite „patinka“ – aš jums asmeniškai padėkosiu. Vėžys labai klastinga ir visa naikinanti liga. Kai gydymas pasibaigia, tuomet visas tavo kūnas būna pasirengęs karui, kad atsistatytų visa gydimo metu padaryta žala. Tai be galo ilgas procesas. Labai prašau, pagerbkite tuos, kurie mirė nuo vėžio ar kaunasi su juo, ar tuos, kurie kada nors juo sirgo... Perduokite žinią. Nekenčiu vėžio!“

Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas / „Summerburst“ nuotr.

Su žinoma moterimi susisiekti ir detaliau apie tokį jautrų pareiškimą išsiaiškinti nepavyko, tačiau jos žinute noriai dalijosi bičiuliai ir Eleonoros socialinės paskyros sekėjai.

Dažnai žmonės nutyli ir nekalba apie savo asmenines patirtis. Jie nelinkę dar kartą išgyventi to baisaus skausmo. Tačiau drąsus Eleonoros poelgis liko įvertintas teigiamai ir sukėlė daugumos internautų emocijas.

Žmonės.lt primena, kad Vilniaus universiteto Onkologijos instituto duomenimis, Lietuvoje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų vėžio atvejų, daugiausiai vyrų prostatos, moterų krūtų ir kiaušidžių, odos, plaučių ir žarnyno. Higienos instituto duomenimis, beveik 20 procentų Lietuvos gyventojų mirčių sudaro mirtys nuo vėžio.

Eleonora Sebrova tapo japoniškos mados fotosesijos mūza (8 nuotr.)
+2
Egidijaus Dragūno apsilankymas vaikų globos namuose (19 nuotr.)
+13

Skaitykite daugiau