Egidijaus Dragūno draugijoje – prieš dvejus metus su juo poruota manekenė Eglė Štandtaitė

Eglė Štandtaitė ir Egidijus Dragūnas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą Londone dainininkas Egidijus Dragūnas surengė savo koncertą – tarp atėjusiųjų pasiklausyti buvo ir modelis Eglė Štandtaitė, su kuria jis vis daugiau laiko leidžia kartu.

Prieš kelias dienas E.Dragūnas kartu su E.Štandtaite laiką leido NBA varžybose – socialiniuose tinkluose abu pasidalijo nuotraukomis ir video iš šių rungtynių.

Kiek vėliau socialiniame tinkle atsirado ir judviejų nuotrauka automobilyje, tačiau netrukus ji buvo pašalinta.

Vis dėlto penktadienio vakarą Londone šou surengusį Egidijų minioje palaikė būtent E.Štandtaitė – ji socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu iš koncerto, kuriame užfiksuota su šypsena dainuojanti SEL dainą „Aš laukiu lietaus“.

Apie E.Dragūno koncertą Londone skaitykite čia.

Eglė Štandtaitė SEL koncerte Londone / Stop kadras

Šeštadienio popietę socialiniame tinkle vėl atsirado bendra Eglės ir Egidijaus nuotrauka: dainininkas pasidalijo ja dėkodamas Londonui už draugiškumą ir palaikymą.

Po šia nuotrauka netrukus atsirado ir Eglės komentaras su šypsena: „Mano būsimas vyras.“

Eglė Štandtaitė SEL koncerte Londone / Stop kadras

Žmonės.lt primena, kad Egidijus ir Eglė prieš dvejus metus buvo poruojami: tąkart kuriam laikui su Eleonora Sebrova išsiskyręs E.Dragūnas savo socialinio tinklo paskyroje publikavo Eglės nuotrauką, kas pakurstė kalbas apie tarp jų įsiplieskusį romaną.

Visgi jas neigti netrukus suskubo ir E.Štandtaitė, ir pats E.Dragūnas – ji tikino tikrai su juo nedraugaujanti, o Selas prisipažino tebemylintis tik E.Sebrovą.

E.Štandtaitė – buvusi dainininko Algimanto Minalgos-Soliario mergina, modelis, 2012-ųjų „Mis Lietuva“ konkurse pelnė antrosios vicemis titulą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas po 8 metų draugystės išsiskyrė su Eleonora Sebrova: „Nebėra kelio atgal“

 

Skaitykite daugiau