„Nuo...iki“ vedėja tapusi Eglė Kernagytė: „Mane traukia įkvepiančios istorijos“

Eglė Kernagytė/Gyvenimo būdo laidos „Nuo...iki“ komanda / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rudenį prasidėjo ne tik nauji mokslo metai, bet ir naujasis televizijos laidų sezonas. Kaip ir kiekvienais metais – naujas sezonas žada daug malonių staigmenų. Viena jų – naujame gyvenimo būdo laidos „Nuo...iki“ vedėjos amplua pasirodžiusi TV laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

E. Kernagytė-Dambrauskė naujienų poralui Žmonės.lt atskleidė, kad gavusi pasiūlymą prisijungti prie „Nuo...iki“ kūrybinės komandos ilgai nedvejojo. „Supratau, kad kartu galime labai daug nuveikti“, – šypsojosi moteris. 

Nors ši patirtis televizijoje Eglei nėra pirma – ji prisipažįsta, kad toli gražu moka ne viską. „Kritikos nebijau ir esu pasirengusi viską išmokti“, – sakė ji. 

Kaip reagavote gavusi pasiūlymą prisijungti prie „Nuo...iki...“ komandos?

Šią laidą galima drąsiai vadinti legendine ir tokia ji yra dėka žmonių, kurie ją kuria. Todėl pasiūlymas prisijungti prie šios komandos man buvo maloni ir kartu labai įpareigojanti staigmena, mano darbo įvertinimas.

Ar ilgai svarstėte dėl prisijungimo prie naujo kolektyvo?

Ilgai nesvarsčiau, nes tam ir laiko daug nebuvo. Giedrė man visuomet buvo įkvepianti, o kuomet susipažinau su visa mūsų moteriška komanda supratau, kad tikrai kartu galime daug nuveikti.

Gyvenimo būdo laida „Nuo.. Iki...“ pasitiko 23-iąjį sezoną / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Darbas televizijoje atima daug laiko... Kaip į tai reagavo jūsų šeima?

Tai nėra pirma mano darbo televizijoje patirtis, mano vyrui tai irgi pažįstama, tad reakcijos buvo tik teigiamos.

Kaip pati minėjote, ši patirtis jums – ne nauja. Dirbote „Lietuvos ryto“ televizjoje laidoje apie interjerą, tačiau ar Jums artimas gyvenimo būdo laidos formatas?

Praėjusį sezoną vedžiau laidą „4 Kampai“ apie architektūrą ir interjerą. Dirbome irgi tokioje pat nuostabių moterų komandoje. Sutikome begalo daug kūrybiškų, įkvepiančių žmonių ir jų istorijų. Tad gyvenimo būdo laidos formatas nėra labai tolimas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo.. Iki...“ pasitiko 23-iąjį sezoną

Kokios istorijos jums yra artimiausios širdžiai?

Labiausiai mane traukia istorijos tokios, kurių herojai – nuostabios, šviesios, ypatingos asmenybės, tokios, kurios įkvepia, tokios, kurias išgirdus dar kurį laiką nešiojuosi jas savo mintyse, iš kurių galima kažko pasimokyti.

Ar jūsų darbo „Nuo...iki“ laidoje vizija sutapo su kūrybinės komandos matymu?

Turbūt labiausiai į jūsų klausimą galėtų atsakyti pati kūrybinė komanda. Kaip jau minėjau, darbas šiame projekte mane įpareigoja nenuvilti komandos ir pateisinti jų lūkesčius. Noriu tikėti, kad taip ir bus. Tikrai ne viską moku, tačiau kritikos nebijau ir esu pasiruošusi išmokti. Mūsų komandos moterys visos gana skirtingos, tačiau tai ir yra nuostabu. Mes papildome viena kitą ir taip sukuriame tvirtą, moteriškos energijos branduolį.

Ko tikitės iš naujo televizijos sezono ir naujos jūsų rolės jame?

Kolkas dar nespėjau apie tai pagalvoti. Viskas vyksta ganėtinai greitu tempu, o ir šiaip rugsėjo pradžia visuomet yra pilna veiksmo, tad dar nebuvo kada tiesiog ramiai atsisėsti ir pagalvoti, kaip gi čia bus. Tačiau jaučiu, kad bus gerai. Bus įdomu. Kiekviena nauja patirtis – tik dar vienas žingsnis pirmyn.

Gyvenimo būdo laida „Nuo.. Iki...“ pasitiko 23-iąjį sezoną (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau