Efektyvus ir neskausmingas būdas pakelti akių vokams – juostelės

Moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 11:51
Trys kosmetikos naujovės, kurios padės jaustis jaunatviškiau ir geriau!

Užkritę akių vokai kamuoja ne tik moteris, bet ir vyrus. Tai ne tik estetinė problema – užkritę akių vokai sukelia diskomfortą. Tačiau yra išeitis – tai skaidrios WONDERSTRIPES akių vokų odos pakėlimo juostelės. Jos idealiai tinka koreguoti akių vokus tiek vyrams, tiek moterims. Bet kurio amžiaus!

Akys iš karto atrodo didesnės ir jaunatviškesnės tik per kelias sekundes – pakėlus akių vokus, žvilgsnis atsiveria. Kiekvienas gali ne tik akivaizdžiai pakoreguoti akių vokus, atrodyti jaunatviškiau, bet ir taip jaustis.

WONDERSTRIPES juostelės:

  • yra trijų skirtingų dydžių,
  • nematomos ir nejaučiamos,
  • lengva ir paprasta naudoti,
  • dermatologiškai patikrintos.

WONDERSTRIPES veido kaukė pagaminta iš aukštos kokybės kolageno ir BIOceliuliozės, kuri susideda iš natūralaus, labai plono nano-pluošto, gebančio prisitaikyti prie veido lyg „antra oda“ ir išlaikyti drėgmę. Oda veikiama veikliųjų medžiagų, tokių kaip hialuronas, kolagenas ir alavijo kompleksas.

Hialuronas yra natūrali, žmogaus organizme aptinkama, medžiaga, visapusiškai išlaikanti drėgmę ir odos elanstingumą. Hialurono kiekis pradeda reguliariai mažėti sulaukus dvidešimties; odai praradus elastingumą, joje ima rastis smulkių raukšlelių.

Kolagenas didina odos elastingumą ir tonusą. Alavijas giliai drėkina. Sudėtyje taip pat yra daug vitaminų, aminorūgščių ir mineralinių medžiagų, reikalingų veido odai. Tinka visų tipų odai!

Pakuotėje yra 5 WONDERSTRIPES kaukės.

Drėkinamasis veido tonikas WONDERSTRIPES yra praturtintas agurkų ekstraktu ir D-Pantenoliu, kurie tonizuoja ir atgaivina odą. Šis švelnus tonikas puikiai tinka veidui, kaklui, dekoltė ir net jautriai akių vokų odai valyti.

Tonikas yra praturtintas drėkinamaisiais ingredientais, taigi oda ne tik kruopščiai nuvaloma, ji taip pat tampa lygi ir švelni. Tonikas yra tinkamiausia priemonė paruošti akių vokams prieš akių vokų pakėlimui skirtų WONDERSTRIPES juostelių naudojimą.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Visi WONDERSTRIPES produktai yra pagaminti pagal griežtus dermatologinius reikalavimus ir laikantis aukščiausios kokybės standartų!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai