Efektyvios nechirurginės atjauninimo procedūros

Veido oda / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-11-24 13:59
Senstanti veido oda praranda elastingumą, stangrumą, suglemba, išryškėja raukšlės. Chirurgijos būdu odą galima akivaizdžiai patempti. Tačiau odos atjauninimo pasiekti įmanoma ir ne chirurginiu būdu. Trombocitais praturtinta plazma (PRP), nechirurginis odos patempimas (HIFU), riebalinių ląstelių mažinimas šalčiu bei odos šveitimas – procedūros, kurias galima atlikti „nesigulant po peiliu“.

Kaip yra atliekamos šios procedūros? Koks yra jų veikimo principas? Kodėl jos veiksmingos? Kalbiname Odos estetikos klinikos specialistų komandą.

– Mūsų klinikoje visada pradedame nuo odos analizės. Tik nustatę tikslią odos struktūrą, porų dydį, raukšlių gylį, pigmentinių dėmių gylį, riebalinių liaukų aktyvumą, parenkame tinkamą namų priežiūrą ir tinkamas profesionalias procedūras.

Analizė labai padeda objektyviai stebėti, įvertinti ir analizuoti pokyčius. Atliekame ir organizmo funkcinę diagnostiką, kurios metu kompiuterio sugeneruoti impulsai yra siunčiami į organizmą, o atsakas analizuojamas biokompiuterinėmis technologijomis.

Tik nustatę tikslią odos struktūrą, porų dydį, raukšlių gylį, pigmentinių dėmių gylį, riebalinių liaukų aktyvumą, parenkame tinkamą namų priežiūrą ir tinkamas profesionalias procedūras

Gautų duomenų analizė pateikia rekomendacijas apie medžiagas, vitaminus, mikroelementus, jų trūkumą ir maisto papildus, kurie gali padėti sustiprinti organizmą ar atskirų organų funkcijas.

Šis metodas ligų nenustato ir jų negydo, tačiau padeda subalansuoti funkcinius sutrikimus.

Odos estetikos klinikoje visą dėmesį sutelkiame į efektyvias, bet ne agresyvias, atjauninimo procedūras su trumpu odos atsistatymo laikotarpiu.

Šios procedūros: mezoterapija ir biorevitalizacija – atliekamos aparato pagalba, koncentruota trombocitais prisotinta plazma, kriolipolizė, intensyvus fokusuotas ultragarsas, įvairiausi odos šveitimai, vandeninė dermabrazija, veninių kapiliarų šalinimas.

– Kuo ypatinga veido atjauninimo procedūra trombocitais praturtinta plazma?

– Ji ypatinga tuo, kad labai žymių atjauninimo rezultatų galima pasiekti naudojant 100 proc. vien tik paties žmogaus autologinę medžiagą, t. y. jo kraują. Jokių vaistų, jokios chemijos – tik nuosavos ląstelės. Tai – unikalus „gydau pats save“ principas.

Trombocitai – mūsų kraujo ląstelės, kurios traumos ar pažeidimo atveju ne tik stabdo kraujavimą, bet ir paleidžia gijimo procesus. Juose gausu augimo faktorių, molekulių, kurios aktyvina ląstelių atsinaujinimą, gijimą.

– Kaip ši procedūra yra atliekama?

labai ženklių atjauninimo rezultatų galima pasiekti naudojant 100 proc. vien tik paties žmogaus autologinę medžiagą

– Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo. Iš kraujo centrifuguojant išgaunamas trombocitų koncentratas.

Mūsų klinikoje naudojamos sistemos trombocitų koncentracija net iki 8 kartų didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Paruoštas trombocitų koncentratas specialiu 9 adatų injektoriumi labai tiksliomis mikro dozėmis, tolygiai, suleidžiamas į tam tikrą odos sluoksnį.

Taip pat skaitykite: Viskas, ko nežinote, bet privalote žinoti apie jaunystės eliksyrą – retinolį

– Kokių rezultatų galime tikėtis?

– Galime atkurti suglebusios odos stangrumą ir standumą, pagerinti bendrą odos išvaizdą, suteikti odai skaistumo, švytėjimo, gaivumo, išlyginti smulkias raukšleles, susiaurinti išsiplėtusias poras, pašviesinti pigmentines dėmes, pagerinti randų išvaizdą.

– Kokiam tikslui yra atliekamas nechirurginis odos patempimas? Kaip tai veikia?

– Intensyvus, fokusuotas ultragarsas pirmiausia buvo panaudotas vėžio gydymui, o nuo 2009 m. ši technologija yra naudojama ir veido patempimui.

Ultragarsas fokuso taškuose sukelia molekulių vibraciją ir šiluminį poveikį, kuris savo ruožtu sukelia baltymų koaguliaciją, atsinaujinimą ir audinių sustandėjimą. Mūsų naudojama sistema yra jau yra antros kartos technologija.

Odos patempimas gaunamas, naudojant mažesnės energijos ir temperatūros ultragarso bangas, todėl procedūra efektyvi, bet neskausminga. Ypač rekomenduojame kaklo odos patempimui.

– Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų aparatinių procedūrų?

Odos patempimas gaunamas, naudojant mažesnės energijos ir temperatūros ultragarso bangas, todėl procedūra efektyvi, bet neskausminga.

– Skirtumas tas, kad beveik neskausmingos procedūros metu galime pasiekti unikalaus odos patempimo efektą be odos pažeidimo. Visi kiti aparatai pažeidžia visus odos sluoksnius, tuo tarpu, HIFU efektas pasiekiamas ten, kur reikia, – odos viduje, bet odos paviršius lieka nepažeistas.

– Kaip nechirurginiu būdu galima sumažinti riebalų sluoksnį?

– Procedūros metu pasirinkta odos sritis vakuumu yra įtraukiama į specialų antgalį, kuriame beveik valandą laiko palaikoma minus 10 laipsnių temperatūra. Per šį laiką dalis riebalinių ląstelių apmiršta ir po kurio laiko natūraliai, paties organizmo yra pašalinama.

Taip pat skaitykite: Visa tiesa apie drėkinamuosius kremus: kodėl jie gali būti žalingi?

Ši unikali technologija jau keletą metų naudojama siekiant atsikratyti nepageidaujamų riebalų odoje. Pasaulyje atlikta keletas milijonų veiksmingų procedūrų. Per trumpa laiką galima akivaizdžiai pagražinti savo formas.

– Galiausiai, ar odos šveitimas vis dar yra laikomas veiksminga procedūra? Ar verta ją darytis?

– Verta. Svarbu kas, kaip, kiek ir kada. Laikui bėgant storėja raginis, negyvų ląstelių sluoksnis, todėl lėtėja gilesnių sluoksnių atsinaujinimas. Iš esmės šveitimo (pilingo) esmė – nulupti tą seną, negyvą suragėjusį epidermį ir paskatinti odą atsinaujinti.

Savo klinikoje mes siūlome skirtingo stiprumo ir poveikio šveitimus, kurių poveikis specifinis ir ypatingas. Geriausia kreiptis į mūsų specialistus, kurie, įvertinę jūsų odos būklę, parinks optimaliai tinkančią procedūrą.

– Ką galima pasiūlyti kapiliariniams tinklams nosies kaušelių, veido srityje, kapiliarinėms žvaigždutėms naikinti?

– Termokoaguliaciją. Aparatas veikia ultraaukšto dažnio (radijo bangų) principu. Šios 4 MHz dažnio bangos sukelia terminį efektą, dėl kurio koaguliuojamas kraujas kapiliaro spindyje.

Termokoaguliacija atliekama izoliuota adata (nikelio arba auksine), kurios tik pats galiukas paveikia gydomą kapiliarą, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai. Procedūra greita, rezultatai matomi iškart. Kokybiškai procedūrą atlikti galima tik su specialiais poliarizuotos šviesos akiniais, kuriuos naudojame savo klinikoje.

Taip pat skaitykite: Pigmentacija: kaip galima efektyviai padailinti odą?

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai