Efektingą šou „Eurovizijos“ atrankoje surengusią Mią jos vyras Nerijus palaikė patyliukais

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 21:48
Dusyk vos per plauką į didįjį „Eurovizijos“ konkursą neišvažiavusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia antradienio vakarą vėl pasirodė nacionalinės atrankos scenoje – ryžosi trečiąkart susikauti dėl teisės atstovauti Lietuvai. Mios šou publikos gretose stebėjo ir atlikėjos vyras Nerijus Antanavičius.

Antradienio vakarą LRT studijoje nufilmuota antroji „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje susirungė dar trylika dainininkų: Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Gabrielė Vilkickytė, Monee, Valdas Lacko, Kotryna Juodzevičiūtė, Rugilė Daujotaitė, Deividas Žygas, Rasa Kaušiūtė, Lawreigna, E.G.O, „Varjete“ ir Vilija Pilibaitytė-Mia.

Nors daug atlikėjų atrankos scenoje antradienį debiutavo, daliai dainininkų šis konkursas anaiptol nebėra naujiena. Pavyzdžiui, Mia nacionalinėje atrankoje dalyvauja trečiąkart, šįkart su daina „Sacrifice“.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Varžytis iš naujo ji nusprendė nepaisydama skaudžios patirties. Anksčiau dusyk ji į didžiąją „Euroviziją“ neišvyko tik per plauką – atrankos finaluose abu kartus užėmė antrą vietą.

Pirmiausia ji nusileido Vilijai Matačiūnaitei, kuri Kopenhagoje skambėjusiame konkurse atliko dainą „Attention“, vos po metų – Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei, kurie Vienoje dainavo „This Time“.

Scenoje – sostas

Savo pasirodymo pradžioje Mia pirmiausia prisėdo ant didžiulio minkšto sosto, kuris buvo užkeltas ant aukštų laiptų. Vėliau tais laiptais ji gracingai nulipo žemyn, pasirodymą tęsė jau stovėdama scenoje. Čia, apačioje, Miai talkino dvi šokėjos.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Laidos vedėja Ieva Stasiulevičiūtė po Mios šou juokavo, kad dainininkė, matyt, ir rytinę kavą iš Šventojo Gralio geria. O komisijos nariai Mia gyrė: D.Užkuraitis sakė, kad šįkart dainininkė nuo pirmo etapo kovoja iš visų jėgų, tikina, kad buvo įdomu žiūrėti.

Patiko šis šou ir Jazzu, nors ji Miai siūlė atsisakyti šokėjų – nesuprato, kam šios reikalingos. Dar Jazzu davė Miai kelis patarimus, kaip patobulinti vokalą, tačiau tikino neturinti abejonių, kad Miai tai bus lengva. Galų gale Jazzu pareiškė, kad šįkart Mia labai panaši į Lana Del Ray.

Drąsino vyras

Sakoma, kad trečias kartas nemeluoja. Ar taip ir bus, paaiškės konkurso eigoje. O Miai į pagalbą atrankoje skuba ir jos vyras Nerijus Antanavičius.

Pora, atrodo, pamiršo tarpusavio nesutarimus. 2016-ųjų liepą Mia buvo paskelbusi nebesanti įsipareigojusi vyrui.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Antradienį „Eurovizijos“ atrankos laidoje Nerijus Mios pasirodymą stebėjo stovėdamas publikos gretose. Didelių emocijų jis žmonai dainuojant nedemonstravo, tačiau jos pasirodymu, panašu, liko patenkintas.

15min N.Antanavičius sakė į atranką atvykęs pirmiausiai dėl to, kad reikėjo padėti pasirūpinti scenografija. Dėl žmonos sėkmės šioje atrankos laidoje jis tikino nesijaudinęs: „Žinojome, kad bus gerai.“

Dėl komisijos vertinimų N.Antanavičius sakė nuoširdžiai besidžiaugiantis. „Jiems patiko, tai labai gerai“, – šypsojosi ir daugžodžiauti nenorėjo.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai