EDX ir Radistai kviečia į karščiausią muzikos naktį „Radistai Castle“: lietus nenumatomas

Radistai / „Radistai Castle“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-30 12:21
Trakų pilis pervadinama į „Radistai Castle“. Būtent tokiu pavadinimu istorinę šalies pilį šeštadienį vadins visi elektroninės muzikos gerbėjai. Specialiai jiems Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius dovanoja naują projektą – šokių muzikos naktį „Radistai Castle“.

Nuo šiol kasmet planuojamoje rengti elektroninės muzikos fiestoje Radistų kvietimu koncertuos garsiausi mūsų ir užsienio atlikėjai. Šįkart Trakų pilies kieme gerą nuotaiką sprogdins viena didžiausių šių metų šokių muzikos žvaigždžių EDX. Tap pat gros „Curly Music“, Rembo, „G-Spot DJs“ ir patys Radistai. J.Nainys ir R.Mackevičius įsitikinę, kad įspūdingas šou pavyks dar ir dėl to, kad šiandien lietus nenumatomas.

„Baigėme paskutinius pasiruošimo darbus, todėl jau galime pakviesti visus tapti istorijos dalimi: sudalyvauti pirmą kartą rengiamame naujame mūsų projekte „Radistai Castle“. Džiaugiamės, kad prie ryškiausių mūsų scenos atstovų šiemet prisijungia populiarusis EDX“, - sako Jonas Nainys.

„Radistai Castle“ nuotr.
„Radistai Castle“ nuotr.

„Atvažiuokite į geriausią šokių muzikos klubą po atviru dangumi – Trakų pilį. Užsakėme fantastišką orą – hidrometeorologai prognozuoja nuostabų vakarą be lietaus“, - kviečia Rolandas Mackevičius.

EDX asmeniškai kviečia į išskirtinį šou Trakų pilyje „Radistai Castle“:

Šeštadienį pirmą kartą mūsų šalyje koncertuosiantis EDX yra šveicarų kilmės muzikos prodiuseris ir DJ‘us, kurio tikrasis vardas Maurizio Colella. Šiandien jis yra vienas žinomiausių elektroninės šokių muzikos atlikėjų pasaulyje. Savo pasirodymus rengiantis garsiausiuose pasaulio klubuose, EDX yra pastovus didžiųjų klubų svečias Majamyje, Los Andžele, Las Vegase, Niujorke, San Paule, Rio De Žaneire, Seule ir net Sidnėjuje.

„Radistai Castle“ nuotr.
„Radistai Castle“ nuotr.

Populiariausių topuose ne kartą karaliavęs DJ‘us dirba su pačiomis ryškiausiomis žvaigždėmis: Axwell, Benny Benassi, Kelis, Deadmau5, Armand Van Helden, Bob Sinclar, „Kool & The Gang“, „Kaskade“, Armin Van Buuren, Steve Angello, Dubfire ir kitais. Elektroninę muziką platinančios svetainės „Beatport“ skelbiamame „Best Progressive Hous Artist“ sąraše EDX kartu su Deadmau5 ir Eric Prydz patenka į geriausių trejetą.

Karjerą pradėjęs ankstyvoje jaunystėje, EDX netruko atkreipti į save ne tik melomanų, bet ir muzikos industrijos atstovų dėmesį. Su atlikėju sutartį pasirašė viena didžiausių pasaulyje šokių muzikos kompanijų „Spinnin‘ Records“. 2011 m. EDX turėjo savaitinį radijo šou „No Xcuses“, kurį transliavo palydovinė radijo stotis „Sirius XM“. 2012 m. buvo išleistas debiutinis EDX albumas „On The Edge“, kurį atlikėjas kūrė ilgau nei dvejus metus. Hitais tapo albumą pristatantys singlai „Give It Up For Love“ ir „This Is Your Life“. EDX kūrybą puikiai įvertino šokių muzikos atstovai: David Guetta, Afrojack, Avicii ir daugelis kitų.

Kartu su EDX pirmą kartą rengiamame vienos dienos festivalyje gros geriausi mūsų šalies elektroninės muzikos atstovai: „Curly Music“, G-Spot DJs, Rembo ir patys Radistai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai