E.Dragūnas atšaukia savo koncertą, sulaukė ir COVID-19 testo rezultatų

Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-12 14:48
Egidijus Dragūnas paskelbė atšaukiantis savo koncertą Kalnų parke. Žinomas vyras neseniai atliko COVID-19 testą ir nors jo rezultatai neigiami, grupės SEL lyderis nusprendė nerizikuoti žmonių sveikata.

„Mes patirsime daugiatūkstantinius nuostolius. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu per SEL koncertą. Todėl pasirodymą Vilniuje, Kalnų parke, per Sostinės dienas, atšaukiame“, – trečiadienio rytą savo sprendimą paskelbė SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.
Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.

Šou organizatoriai nutarė šį koncertą Vilniuje perkelti į kitus metus. „Jei pagerės situacija Lietuvoje ir pasaulyje, SEL koncertuos sostinėje 2021-aisiais. Tie, kurie jau įsigijo bilietus, galės juos panaudoti ir būsimame šou. Jei pageidausite atsiimti pinigus, tai bus galima padaryti netrukus“, – skelbia pasirodymo rengėjai.

Sprendimas atšaukti SEL koncertą Vilniuje buvo priimtas po to, kai Lietuvoje pradėjo daugėti COVID-19 atvejų. Grupės komanda ragina žmones šiuo laikotarpiu elgtis atsakingai ir nenumoti į galimas grėsmes. O esant įtarimams dėl užkrato, nedelsiant išsitirti.

Žmonės.lt primena, kad antradienį BNS išplatino pranešimą apie tai, jog koronavirusą nustačius keturiems Kauno senamiestyje, šalia miesto rotušės, veikiančios renginių vietos „Adform kiemelis“ darbuotojams, laikinai atšaukiami čia suplanuoti dviejų savaičių renginiai. Tai sakė įmonės, kuriai priklauso minėta vieta, bendraturtis Giedrius Ambrazevičius. Kai vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su E.Dragūnu, buvo manoma, kad COVID-19 galėjo užsikrėsti ir laidos dalyviai – tarp kurių Mantas Katleris ir Egidijus Dragūnas.

Temos:
SEL Aktualu

Naujausi straipsniai