Edo Sheerano mylimoji Cherry Seaborn: kurios atlikėjo dainos skirtos jai?

Edas Sheeranas su mylimąją Cherry Seaborn / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-19 08:00
Kai sekasi meilė, nesiklosto verslo reikalai ar kūryba? Pažiūrėkite į laimės kūdikį Edą Sheeraną (28): jis – superžvaigždė ir tai nė kiek netrukdo asmeniniam gyvenimui.

Albumus jis leidžia lygiai kas treji metai, tiesiog pavydėtinai periodiškai, ir visi trys studijoje įrašyti dainų rinkiniai – „+“, „x“ ir „÷ (Divide)“ – karaliavo britų populiariausiųjų viršūnėse, o naujausias – dar ir JAV. Daina iš jo – „Shape of You“ – JAV neseniai tapo deimantinė. O juk ji – toli gražu ne nauja („÷ (Divide)“ pasirodė 2017-aisiais), taigi galima teigti, kad išlaikė muzikos populiarumo egzaminą ir tapo popklasika. Amerikos įrašų industrijos asociacijos įvertinimas lengva ranka nedalijimas – deimantinis statusas patvirtina, kad daina įsigyta dešimt milijonų kartų. Per 20 metų, kai jis teikiamas, Edas – viso labo ketvirtas dainininkas, įrašęs daugiau nei vieną deimantinę dainą („Thinking Out Loud“ iš albumo „x“ tokį statusą pasiekė 2017-aisiais).

Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn / Vida Press nuotr.
Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn / Vida Press nuotr.

Apskritai, norint išvardyti komercinius raudonplaukio anglo pasiekimus, prireiktų viso straipsnio: Sheeranas – neabejotinai vienas perkamiausių pasaulio muzikantų. Tačiau jam puikiai sekasi ir kiti reikalai – su airių gitarų kūrėjais „Lowden“ išleido naują akustinių gitarų liniją (ir ta proga surengė netikėtą koncertą Anahaime, Kalifornijoje).

Kovo pabaigoje vėl bus atnaujintas antrus metus trunkantis „Divide“ turas Afrikoje, Tolimuosiuose Rytuose, Pietryčių Azijoje. Gegužės pabaigoje jis persikels į Europą ir aprėps kone visą žemėlapį: Prancūziją, Portugaliją, Ispaniją, Italiją, Vokietiją, Austriją ir keletą kitų šalių, įskaitant liepos 12-osios koncertą Rygoje.

Rugpjūčio viduryje dainininkas grįš namo, į Angliją, ir pagaliau galės pasimėgauti ramiu vedusio vyro gyvenimu. Nors sklinda gandų, kad kaip tik vasaros pabaigoje numatytas didelis vestuvių vakarėlis. Tiesa, gerokai pavėluotas – jei tikėtume tabloidu „The Sun“, Edas ir ilgametė jo draugė Cherry Seaborn (26) susituokė dar prieš Kalėdas, tyliai ir ramiai, kaip iki šiol gyveno.

Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn / Vida Press nuotr.
Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn / Vida Press nuotr.

O dabar „patikimi šaltiniai“ tikina, jog į būsimą šventę neva pakviesti garsieji dainininko draugai, tokie kaip Taylor Swift, Eltonas Johnas, Jennifer Aniston, Courtney Cox, Paulas McCartney ir net princesės Eugenie ir Beatrice. Taip – Edas seniai pažįstamas su jaunaisiais karališkosios šeimos nariais. Prieš trejus metus per privatų vakarėlį princesė Beatrice, juokais šventindama į riterius Jamesą Bluntą, ceremonijų kardu užkliudė Sheerano skruostą. Dainininkui teko vykti į ligoninę ir siūti žaizdą. Laimei, trauma nebuvo rimta – po operacijos grįžo į vakarėlį linksmintis toliau.


Edas Sheeranas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Edas Sheeranas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Grįžtant prie Sheerano slaptosios meilės istorijos – jie su Cherry kartu nuo 2015 metų, o pažįstami „visą gyvenimą“, tai yra nuo Framlinghamo Thomo Millso vidurinės mokyklos, kurioje abu mokėsi. Per visą draugystės laikotarpį pora nelepino gerbėjų asmeninio gyvenimo akimirkomis, retai rodėsi viešumoje drauge. O juk Seaborn – gana žinoma britų ledo ritulio žaidėja, žaidusi Anglijos rinktinėje, 2012-ųjų Europos čempionate jos komanda pelnė bronzos medalį. Kai 2017 metų spalį Edas, važiuodamas dviračiu, krito ir susilaužė dešinį riešą, kairę alkūnę bei šonkaulį, Cherry nesitraukė nuo mylimojo. Sakoma, kad bent dvi dainos – romantiškoji „Perfect“ ir populiarioji „Shape of You“ – skirtos jai (pastarąją neva įkvėpė tobula mylimos moters figūra).

Jie susižadėjo 2017-ųjų pabaigoje, bet tik po mėnesio Edas pasidalijo žinia instagrame, kur turi 27,6 milijono sekėjų. Dainininkas nedaugžodžiavo, pakomentavo abiejų nuotrauką prierašu: „Prieš pat Naujuosius metus susižadėjau. Mes labai laimingi, įsimylėję, mūsų katės irgi patenkintos.“ Beje, prieš porą metų dainininkas uždarė savo tviterio paskyrą ir naudojasi tik instagramu, kuriame labai mažai asmeninio gyvenimo detalių: vyrauja nuotraukos iš koncertų, reportažai iš užkulisių, futbolas, gitaros, o kačių atvaizdų ne mažiau nei Cherry. Išties retas britiško santūrumo pavyzdys.

Apie vestuves prieš Kalėdas irgi prasitarė ne jaunavedžiai, o šaltinis iš dainininko aplinkos. Jis pabrėžė, kad ceremonijoje dalyvavo apie 40 svečių: šeimų nariai, artimiausi draugai, pastorius ir nė vienos garsenybės. Cherry taip pat norėjo kuklios šventės, kuria galėtų pasimėgauti dviese. 

Naujausi straipsniai