Edo Sheerano apsaugos darbuotojas pavogė žvaigždei skirtą dėmesį

Edas Sheeranas ir Kevinas Myersas / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-18 20:10
Kad britų dainininkas Edas SHEERANAS (27) turi apsaugos darbuotoją, nenuostabu. Bet jam dirbančio Kevino Myerso atvejis – išskirtinis.

Negana to, kad šis apsaugos darbuotojas nė neketina tūnoti šešėlyje, jis susikūrė tokią „Instagram“ paskyrą, kad gerbėjai ją ėmė vertinti net labiau nei paties Edo Sheerano.

Sekėjai giria Kevino fizinę formą mėgaujasi jo humoru ir juokauja, kad greičiausiai jo gyvenimas net įdomesnis nei paties dainininko.

Kevinas Myersas balandžio mėnesį susikūrė paskyrą ir jau turi 300 tūkstančių sekėjų. Savo profilyje jis dalijasi smagiomis nuotraukomis, kuriose įamžintas kartu su bosu. Tos nuotraukos darytos ne tik darbo metu, bet ir ilsintis. Negana to, Kevinas leidžia sau „patrolinti“ dainininką.

Pavyzdžiui, Kevinas pajuokavo, kad štai – Edas visuomet valgo, o jis jį visuomet stebi. Arba prie nuotraukos, kur jiedu maudosi, apsaugos darbuotojas brūkšteli, kad štai bosas jam surengė romantiškas atostogas.

I’m always watching. He’s always eating. #whoateallthepies #imthedaddy

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Žinoma, tai vyksta su Edo Sheerano leidimu ir net pagalba – dainininkas pats reklamuoja apsauginio paskyrą savo profilyje.

„Šiandien visą dieną jį erzinsiu ir filmuosiu „Stories". Sekite Keviną – „Instagram'o" čempioną“, – rašė Edas Sheeranas.

Looking into my future. It looks bright. We rich #imthedaddy

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Žvaigždė Keviną pasisamdė 2015 m., nes gerbėjai ėmė itin aktyviai jam reikšti dėmesį.

„Aš neprieštarauju, kai žmonės elgiasi mandagiai, bet kai jie pradeda tave čiupinėti ar nustveria ir kažkur tempia...“ – taip savo sprendimą „The Sun“ aiškino dainininkas.

We rich

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai