Edmundas Seilius pasidalijo naujais džiaugsmais

Edmundas Seilius / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 11:40
Operos solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių neseniai aplankė gandrai – pora gruodį susilaukė dukrytės Elžbietos. Šį antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu“ E. Seilius pirmą kartą prabils apie naujus džiaugsmus, vaikų auginimą ir pasidalys sėkmingos santuokos receptu.

Kaip pats solistas sako, jis yra pagerbtas tarp moterų – kartu šeima jau augina vyresniąją dukrą Barborą. „Dabar viskas labai puiku. Net tos nemigo naktys nesvarbu, nes viskas atsiperka“, – pasakos antrą kartą tėvu tapęs E. Seilius.

Garsi pora džiugiai kartu dalijasi vaikų auginimo iššūkiais. Anot operos solisto, reikalui esant jis pats tikrai nespjautų į tėvystės atostogas. Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ką jis darytų, jeigu žmona netikėtai gautų tobulą darbo pasiūlymą, E. Seilius nesutriks: „Tuomet aš pasiimu Elžbietą ant rankų ir sakau atia, eik ir dirbk. Aš labai mėgaujuosi tuo. Viskas yra suderinama. Nematau jokių problemų tikrai.“

Anot E. Seiliaus, jis yra ūkiškas, o rūpintis buitimi jam yra vienas malonumas. „Netgi į tuos kasdieniškus darbus galima pasižiūrėti labai kūrybiškai. Aš būtent taip ir darau“, – kalbės operos solistas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Garsių dainininkų pora sėkmingai kartu – jau net dvidešimt šešerius metus. Pasak pašnekovo, per daug metų buvo visko, bet savitarpio supratimas niekur nedingsta. „Būna ir nekalbėjimo momentų, bet aš to tiesiog negaliu pakęsti. Dažniausiai aš pirmasis nusileidžiu. Net ne nusileidžiu, bet stengsiuosi išsiaiškinti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai