Edmundą Jakilaitį įkūnijęs Timūras Augucevičius: „Jis juda kaip apsėstas“

„Ekranai“ / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 10:34
„Pas Jakilaitį ateini būti suvalgytas arba bent jau labai stipriai apkramtytas, švęsti ten žmonės neina. Jį parodijuoti buvo ne tik labai įdomu, bet net, sakyčiau, savotiška garbė“, – šypsosi „Radiocentro“ laidų vedėjas Timūras Augucevičius. Antradienio vakarą per LNK parodijų šou „Ekranai“ žiūrovai turės galimybę išvysti, kaip Timūrui sekėsi įkūnyti Edmundą Jakilaitį.

T. Augucevičius prieš filmavimą peržiūrėjo ne vieną žinomo žurnalisto vedamą laidą. Pasak jo, buvo ganėtinai juokinga analizuoti E. Jakilaičio judesius, kalbos manierą, naudojamus žodžius, nes dažniausiai žiūrėdamas šią laidą koncentruojiesi į turinį ir tokie dalykai lieka antrame plane.

„Niekada anksčiau nepastebėjau, kaip aktyviai Edmundas juda: jis nuolat mojuoja rankomis, tai jas sulenkia, tai vėl ištiesia, perkelia svorį ant vienos rankos tada ant kitos, atsilošia kėdėje ir vėl išsitiesia... Jis juda kaip apsėstas“, – juokiasi prie „Ekranų“ komandos laikinai prisijungęs T. Augucevičius.

Paklaustas, kas buvo sunkiausia parodijuojant garsų laidų vedėją, Timūras šypteli: „Filmuojant vis pamiršdavau sakyti aaaaaaa, o tai Jakilaitis, kalbindamas savo pašnekovus, daro itin dažnai. Nežinau kodėl, gal jis taip persikrauna“. Antras sunkus dalykas, pasak radijo laidų vedėjo, buvo atvaizduoti E. Jakilaičio plikę, mat jo galva, kaip pats sako, yra gerokai labiau plaukuota ir apžėlusi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai