Editos Gozzoli šeima Italijoje pasipuošė šventėms: laiške Kalėdų Seneliui – neįprasti norai

Edita Gozzoli su šeima jau pasiruošė Kalėdoms
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-09 08:07
Profesionalios šokėjos Editos Gozzoli namuose Italijoje – jau kvepia Kalėdomis. Jiedu su vyru šokėju Mirko Gozzoli ir vaikais jau pasipuošė kalėdinę eglutę ir pradeda mėgautis švenčių laukimu. Nors jis, prisipažįsta Edita, šiemet kitoks – dėl pasaulinės pandemijos šventiniai planai gerokai pasikoregavo.

Žmonės.lt kalbinta Edita pasakoja, kad kalėdinės eglutės puošimas vyko tuomet, kai susirinko visa šeima – prisijungė ir Mirko dukra Brenda.

„Visi kartu sprendžiame, kaip turės atrodyti eglutė, kokį stilių šiemet pasirinksime. Balsų dauguma buvo nuspręsta šiemet puošti įvairiais nykštukais, rankų darbo papuošalais... Pritrūkome tik naujos viršūnės – panaudojome seną, aukso spalvos, bet ji nelabai tinka prie stiliaus, tad teks dar patobulinti, kai įsigysime labiau tinkančią“, – šypsosi E.Gozzoli.

Moteris pasakoja, kad Italijoje yra įprasta visiems su visais keistis dovanomis, o tai jai ne itin patinka. „Viena yra gauti dovaną nuo labai artimo žmogaus, kuris, tikėtina, žino, kas tave nudžiugintų. Ir visai kas kita, kai tenka apsikrauti nereikalingais daiktais – tiesą sakant, nesu mėgėja nei gauti tokių dovanų, nei pati kažką bet kam dovanoti“, – prisipažįsta Edita.

Ir nors šventiškai papuošti namai Editai patinka, ji atvirauja, kad jei ne šeima, o svarbiausia – vaikai – pati tikriausiai apsieitų ir be eglutės. „Yra žmonių, kurie šiuos dalykus labai sureikšmina, aš tikrai nesu iš jų. Man smagu, kad šeima kartu, kad jauku būti, tačiau lengvai apsieičiau ir be papuošimų“, – šypsosi ji.

Edita pasakoja, kad šventes šeima planavo sutikti kalnų kurorte – viską susiplanavo, tačiau įvesti nauji karantino sugriežtinimai lėmė, kad kelionė nebeįvyks: „Dabar tiksliai nebežinau, kaip atrodys mūsų Kalėdos – priklausys nuo to, kokios tuo metu taisyklės bus šalyje.“

Kalėdų, kokios jos bebūtų, itin laukia keturmetis Editos ir Mirko sūnus Romeo bei vyro devynmetė dukra Brenda – vaikai vis dar tiki Kalėdų seneliu, tad nekantrauja sulaukti jo dovanų.

„Susiradome tokią programėlę, kur galima įvesti vaiko vardą, sveikinimą, o vaikas gali neva paskambinti Kalėdų Seneliui. Vaikai buvo pakerėti, kad tas Senelis šitaip viską žino! – juokiasi Edita. – Jiedu labai laukia, o vyresnėlė Evita, žinoma, jau nebetiki šiuo stebuklu. Bet į programėlę įtraukėme ir ją – kitaip mažieji galvos, kad Evita buvo bloga ir pas ja Kalėdų Senelis neateis...“

Mažieji Seneliui jau parašė laišką, kuriame – ne tik materialūs norai. „Prašėme, kad koronavirusas pagaliau atsitrauktų, kad visi pasaulio vaikai turėtų ką valgyti, kad mūsų šeimos nariai būtų laimingi – šituos būtina paminėti. O tada, pabaigoje, surašė savo paprastesnius norus – šiemet jie gana kuklūs. Evita taip pat automobilio dar neprašo, tai viskas bus gerai“, – juokiasi Edita.

Edita Gozzoli su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Edita Gozzoli su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Tėvų aplankyti neišdrįso

Edita pasakoja, kad praėjusią savaitę buvo parskridusi į Lietuvą, tačiau su tėvais susitikti neišdrįso, tad tikriausiai šiemet išeis taip, kad per šventes jie taip ir liks nepasimatę.

„Pasidariau koronaviruso testą, jis buvo neigiamas, tačiau baimė nugalėjo – nusprendžiau nesusitikti. Mano tėvai jau garbaus amžiaus, jeigu kažkas atsitiktų dėl to susitikimo, kaltinčiau tik save“, – svarsto pašnekovė.

Dabartinės taisyklės dėl koronaviruso pandemijos jai kelia prieštaringų minčių – pavyzdžiui, kol vienos vietos griežtai uždaromos, kitos dirba pilnu pajėgumu.

„Sakyčiau, arba turi įvesti griežtą karantiną, arba leisti visiems dirbti. Dabar dažnu atveju išeina nelogiški dalykai: pavyzdžiui, Italijoje apatinių parduotuvės veikia, o viršutinių drabužių – ne. Kur čia logika? Vieną savaitę vaikas neina į mokyklą, kitą – jau eina. Taisyklės reikalingos, bet jos turėtų būti logiškos“, – įsitikinusi ji.

„Kažkaip išgyvensim. Tikiuosi, kad kiti metai jau bus „normalesni“, nes šie kartais atrodo kaip fantastinis filmas. Niekas to nesitikėjome... Linkiu visiems būti sveikiems“, – priduria E.Gozzoli.

Edita Gozzoli ir jos vyras Mirko Gozzoli / Asmeninio albumo nuotr.
Edita Gozzoli ir jos vyras Mirko Gozzoli / Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai