Editai Mildažytei dainą sukūrė Stano ir Rimantė Kulvinskytė

Kauno senamiestyje filmuotas naujos pokalbių laidos anonsas įtraukė į linksmybių sūkurį / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-20 16:47
Sekmadienį popiet vaikštinėjančiųjų Kauno senamiesčiu laukė netikėta pramoga – galimybė iš arti stebėti kaip filmuojamas rudenį televizijos eterį pasieksiančios naujos pokalbių laidos anonsas. Kartu su šokėjų grupe prieš filmavimo kameras Vilniaus gatvėje šiandien „pozavo“ ir už LRT kanalu ketinamo transliuoti „Editos šou“ vairo stosianti viena labiausiai patyrusių žydrojo ekrano įžymybių Edita Mildažytė.

Filmavimas pakiliai nuteikė ne tik jo dalyvius, bet ir stebinčiuosius procesą – linksma muzika, energingi šokiai tarsi skaidrino apniūkusią savaitės pabaigą.

Laidos anonse E. Mildažytė dainuoja iki šiol dar negirdėtą dainą, kurią specialiai naujam televizijos projektui sukūrė Rimantė Kulvinskytė bei Stanislavas Stavickis – Stano.

„Viešai dainavau po ilgo laiko. Bet tą galiu ir moku daryti. Tik vis neprisireikė“, - nuoširdžiai zmones.lt portalui pasakojo E. Mildažytė.

Ji patikino – valandos trukmės pokalbių laida, kuri bus rodoma sekmadieniais, negvildens jokių sudėtingų temų, o sieks žmonėms sukelti teigiamas emocijas.

„Visos temos jau aptartos ne kartą. Todėl mes, kartu su žiūrovais, stengsimės tiesiog gerai praleisti laiką“, - sakė pašnekovė.

E.Mildažytės teigimu, „Editos šou“ netrūks lengvumo, emocijų, įspūdžių ir humoro. Dažniausiai rimto pobūdžio televizijos projektams dirigavusi laidų vedėja sakė, kad naujasis jos darbas kažkiek siesis su prieš 17 metų žiūrovus džiuginusia „Bobų vasara“.

Laidų vedėja neabejojo – per daugelį darbo metų ji visiems jau viską įrodė, todėl laukiant rudens ir prasidedančio darbų sezono, belieka mėgautis džiaugsmu, aplankančiu pagalvojus, kad su „Editos šou“ dalyviais bus smagu pasinerti į gerų potyrių sukūrį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai