Editą Vilkevičiūtę rankinių pristatymo proga sveikino ir patys artimiausi žmonės

Edita Vilkevičiūtė su mama Regina ir seserimi Karolina
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-20 19:04
Viena garsiausių Lietuvos modelių ir bene daugiausiai įvertinimų pelniusi Edita Vilkevičiūtė kartu su mados namų „Sirena“ dizainere Irena Serapiniene pristatė pirmąją rankinių ir aksesuarų kolekciją. Ta proga Edita savo bičiulius ketvirtadienį sukvietė pavakaroti. Ją ypatingą vakarą sveikino ir artimiausi žmonės – mama Regina bei sesuo Karolina.

Odiniai gaminiai buvo sukurti atsižvelgiant į Editos Vilkevičiūtės, kartu ir kiekvienos veiklios, veržlios, energingos, drąsios moters, poreikius. 

Rankinės, krepšiai, kuprinės, delninės, kosmetinės, užrašų knygelės ir diržai sukurti tik iš tvirtos natūralios odos ir rankomis nukaldintų nerūdijančio plieno žiedų bei sagčių. Čia dominuoja natūralios ruda, juoda, balta spalvos ir prigesinta purpurinė. 

„Įvairiausiose pasaulio šalyse jau kurį laiką dairiausi rankinės – paprasčiausios didelės ir patogios tašės – kurioje galėčiau susidėti viską, ko man reikia kelionėje į darbą ar atostogauti. Mėgstu jaustis patogiai ir laisvai, noriu, kad mane supantys daiktai nekeltų rūpesčio, ir jų būtų kuo mažiau. Todėl kurdama bet kurį daiktą pirmiausia siekiau, kad jis tarnautų moteriai – būtų patvarus, patogus, ypatingai talpus. Ar rankinė, ar kuprinė, ar užrašų knygelė – visur yra tik tai, ko reikia“, – pasakoja Edita Vilkevičiūtė.

Vakaro akimirka
Vakaro akimirka

Edita džiaugiasi, kad kūrybinę idėją įgyvendindama drauge su „Sirena“ rankinių meistrais sužinojo nemažai rankinės gamybos paslapčių ir šio amato subtilybių.

Savo kūrybinį veiklos 20-metį pažyminti rankinių dizainerė Irena Serapinienė projektą su Edita Vilkevičiūte įvardija kaip kūrybinį tandemą.

„Edita mums tarsi kūrybiniai sparnai. Jos pasirinkimas yra didžiausias mūsų meistrystės įvertinimas, pripažinimas ir simbolinis 20 „Sirena“ gyvavimo bei kūrybos metų įprasminimas. Profesionalių odos meistrų patirtis leido mums įgyvendinti naujus dizaino sprendimus. Bendradarbiavimas buvo kupinas puikių emocijų, o Edita, kaip jauna kūrėja, mus maloniai nustebino atidumu, didžiuliu dėmesiu detalėms, technologijoms. Man ji yra pavyzdys, kaip galima kurti ir įgyvendinti savo idėjas, nepaisant jokių autoritetų ar išankstinių nuostatų“, – bendro darbo patirtimi dalijasi „Sirena“ vadovė.

Rankines pristačiusi Edita surengė šventę, jos akimirkos – fotogalerijoje:

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai