Edita Vilkevičiūtė apie savo sėkmę: esu draugiška ir pozityvi – žmonėms jau atsibodo kalės

Edita Vilkevičiūtė / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-12 17:59
Garsiausia Lietuvos manekenė Edita Vilkevičiūtė (26 m.) kalbėdama su britų portalo Telegraph.co.uk mados skilties žurnaliste Natasha Silva-Jelly papasakojo apie savo kelią iš Kauno į mados pasaulio olimpą, ko ją išmokė modelio darbas ir kokią savo ateitį ji įsivaizduoja.

„Calvin Klein“, H&M ir „Roberto Cavalli“ veidas Edita Vilkevičiūtė – viena seksualiausių pasaulio manekenių, itin geidžiama užsakovų ir mylima gerbėjų. Lietuvė mados pasaulyje reprezentuoja klasikinį rytinės Europos grožį: šviesią odą, skvarbias mėlynas akis ir banguotus šviesius plaukus.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Britų žurnalistei lietuvė prisipažino, kad niekada gyvenime nesvajojo tapti modeliu ir gyvendama įprastą paauglės gyvenimą gimtajame Kaune ji težinojo dviejų modelių pavardes – Claudios Schiffer ir Naomi Campbell.

„Aš net nebuvau girdėjusi apie Kate Moss ir niekada niekada nesvajojau tapti modeliu – tai buvo per smarkiai nutolę nuo mano pasaulio. Mes teturėjome kelis televizijos kanalus ir kompiuteris pas mus atsirado gana vėlai. Tikrai galvojau, kad studijuosiu universitete, bet neturėjau nė menkiausio įsivaizdavimo, ką norėčiau studijuoti. Mokykloje man gerai sekėsi matematika ir chemija“, – apie savo paauglystę pasakojo Edita Vilkevičiūtė.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tačiau viskas pasikeitė vieną vasarą, kuomet tada 17-metė Edita kartu su šeima atostogavo Palangoje. Ją ten pastebėjo vienos modelių agentūros atstovai ir paragino dalyvauti modelių atrankoje, tačiau merginos tėčiui ši mintis nė kiek nepatiko. Vėliau jis pasidomėjo ta modelių agentūra ir supratęs, kad ji patikima, paklausė dukters, ar ji nenorėtų pabandyti nueiti į tą atranką. „Ir aš pagalvojau – o kodėl gi ne“, – savo modelio karjeros pradžią prisiminė Edita Vilkevičiūtė. Jau po kelių savaičių Edita išvyko dirbti į Barseloną, vėliau sekė Paryžius, o pastaruosius septynerius metus savo namais lietuvė vadina Niujorką.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Žurnalistės paklausta, kokia yra jos sėkmės paslaptis, Edita Vilkevičiūtė išliko paprasta: „Nėra jokios paslapties. Tai labai susiję su asmenybe ir sėkme. Galbūt man pasisekė todėl, kad esu draugiška, mėgstanti bendrauti ir pozityvi, o žmonėms jau atsibodo kalės.“

Buvęs „Victoria's Secret“ modelis per interviu taip pat atskleidė, kad nors iš šalies mados pasaulis atrodo labai kritiškas, būtent tapusi modeliu ji pamilo savo trūkumus.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Juokinga, bet darbas šiame versle išmokė mane mylėti savyje tai, ko aš anksčiau niekada nemėgau. Galvodavau: kodėl mano pirštai tokie ilgi? Mano šypsena tokia keista, nes kai aš šypsausi, mano lūpa pakyla. Ir mano kojos nėra tiesios. Dabar net jeigu žmonėms tai užkliūna, man neberūpi, nes aš pamilau save“, – atviravo manekenė.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Kalbėdama apie savo figūrą, Edita Vilkevičiūtė dėkojo genams: „Man labai pasisekė, kad man niekada nereikėjo galvoti apie dietas.“ Ji sakė dievinanti itališką maistą bei lietuvišką virtuvę, bet, prisipažino, tik išvykusi iš Lietuvos suprato, koks mūsiškis maistas iš tiesų yra sunkus. Dažniausiai Edita Vilkevičiūtė sako valganti žuvį, salotas, vištieną. Jos silpnybė – šokoladas ir degtinė su šviežiai spaustomis apelsinų sultimis.

Nors šiuo metu užsakymų ir veiklos Editai Vilkevičiūtei netrūksta, ji pripažįsta, kad modelio darbas vieną dieną turės baigtis. Ką veiks ir kur gyvens baigusi modelio karjerą, ji kol kas nė neįsivaizduoja, tačiau neslepia, kad norėtų kur nors įsikurti ilgam laikui ir susilaukti vaikų. O kol kas visą savo dėmesį ir meilę lietuvė skiria amerikiečių Stafordšyro terjerui Rudy.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai