Edita Mildažytė: „Aš turėjau vyrą, su kuriuo žaidėme gyvenimą“

Edita Mildažytė / Karolis Mankauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-27 17:23
Lietuvių moterys yra nuostabios, tik jos kelia per aukštus reikalavimus sau ir aplinkai, pirmiausia vyrams, tačiau nereikia būti idealia, sako žurnalistė, laidų vedėja Edita Mildažytė. Ji teigia esanti šimtu procentu įsitikinusi, kad ne tiek vyrai moterims linkę kelti aukštus reikalavimus, kiek jos pačios vienos kitoms, nes taip esą nulemta gamtos.

E. Mildažytė juokavo, kad vaikas yra vieni metai lygtinai ir dveji metai – griežto režimo kalėjimo, o ji pati tai yra išgyvenusi tris kartus. Nepaisant to, jos gyvenimas įdomus.

„Aš visada norėjau gyventi įdomų gyvenimą ir aš jį gyvenau. Aš mokėdavau skirstyti laiką, aš labai moku jį planuoti ir man jo užtekdavo viskam: man užtekdavo darbui, man užtekdavo šeimai. Be to, aš turėjau vyrą, su kuriuo mes žaidėme gyvenimą. Mes nekovojom, mes nesiekėm kažkokių labai didelių bendrų tikslų. Mes žaidėme gyvenimą ir į tą žaidimą įėjo viskas: tai galėjo būti kelionės, tai galėjo būti restoranai, tai galėjo būti galų gale žaidimas daktaro ir seselės. Tai jau čia paskutinėj fazėj. Man labai patiko, kai mano vyras, jau tikrai labai sirgdamas, sako: klausyk, žaiskim dabar jau Gandi ir Kalenbachą, nes man jau taip nusibodo žaisti daktarą ir seselę“, – pasakojo E. Mildažytė.

Visas pokalbis su E. Mildažyte – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“.

Naujausi straipsniai