Edita ir Darjušas Lavrinovičiai susilaukė trečiosios atžalos: atskleidė ir kūdikio lytį

Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita ir vaikais / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-24 11:08
Krepšininko Darjušo Lavrinovičiaus ir jo žmonos Editos namuose džiugios nuotaikos. Pora susilaukė trečiosios atžalos. Šią žinią laiminga pora pranešė socialiniame tinkle „Instagram“, kur Darjušas su Kšištofu turi savo paskyrą „LavTwins“.

Pora pasidalijo pagausėjus šeimos nuotrauka ir atskleidė ir vaikelio lytį – Editai ir Darjušui gimė dukra. „Besididžiuojantis tėtis“, – rašė krepšininkas. Birželio 21-ąją gimusią dukrelę pora pavadino neįprastai – Leyla. 

Paprastai plepus ir atlapaširdis Darjušas Lavrinovičius (39) savo laime džiaugtis neskubėjo. Edita (41) taip pat vengė atvirauti. Vis dėlto krepšininko šeima pagaliau ryžosi džiugiai pranešti: „Taip, vasarą mes turėsime trečią atžalą!“ Tai jie pranešė žurnale „Žmonės“.

Darjušas seniai kartojo, kad norėtų trijų vaikų, tačiau prisipažino, kad jau buvo praradęs viltį. Gal prieš trejus ar ketverius metus buvo nusprendęs baigti karjerą ir jau rimtai galvojo, kad laikas planuoti pagranduką. Tačiau, kai grįžo iš Italijos, pasirašė sutartį Lietuvoje. Vėl abu su Edita pradėjo dvejoti, svarstyti. „Ir Edita vis: „Palauk, palauk!..“ Ko beišlauksime? Nespėsime pajusti, ir jau anūkus reikės čiūčiuoti, o mūsų traukinys bus nuvažiavęs. Visgi Dievulis manęs pagailėjo! Kai Edita pasakė, kad laukiasi, maniau, kad pokštauja. Oi, kaip aš apsidžiaugiau...“

Kaip pavyko taip ilgai išlaikyti paslaptį? Darjušas sako, kad laukdamiesi pirmųjų taip ilgai netylėjo – greitai visiems pasigyrė, nes nemanė, kad gali būti kokių nors problemų.

„Dabar esame brandesni, jaudinamės, galvojame, kad viskas būtų gerai, vertiname kiekvieną išnešiotą dieną. Tad naujiena neskubėjome džiaugtis, stengėmės išlaikyti konfidencialumą kiek galima ilgiau.“ Apie užsimezgusią gyvybę jiedu nesakė net artimiesiems. Tėvams ir net Kšištofo šeimai pasigyrė tik per Kalėdas. „Nesu prietaringas, bet šįsyk Editai neleidžiu nieko iš anksto būsimam kūdikiui pirkti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai